Olga filminin konusu nedir? Oyuncuları kimler? Olga filmi nerede ve ne zaman çekildi? Olga filminin konusu nedir? Oyuncuları kimler? Olga filmi nerede ve ne zaman çekildi?

Dizinin en dikkat çeken karakterlerinden biri olan Feride'yi canlandıran Ayşegül Ünsal, geniş kitlelerin ilgisini çekiyor. Sosyal medyada ve internet üzerinde sıkça araştırılan Ayşegül Ünsal hakkında merak edilen soruların cevapları haberimizde! Ayşegül Ünsal'ın hem tiyatro sahnelerindeki başarısı hem de televizyon projelerindeki etkileyici performansı, onu Türkiye'nin sevilen ve saygı gören oyuncularından biri haline getirmiştir. Yabani dizisindeki Feride karakteriyle de izleyicilerin beğenisini kazanan Ünsal, kariyerine olan bağlılığı ve yetenekleriyle adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor.

Yabani dizisi Feride Ayşegül Ünsal Kimdir?

Ayşegül Ünsal, 17 Ağustos 1973 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. İletişim uzmanı bir anne ve mimar bir babanın ilk çocuğu olan ünlü oyuncu, Beşiktaş Kız Lisesi'nde ortaokul ve lise eğitimini tamamladı. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünden 1996 yılında mezun olan Ünsal, oyunculuk kariyerine Yasemin Yalçın Tiyatrosu'nda "Beni Biraz Yönetir misin?" adlı oyunda rol alarak başladı.

Eğitimini tamamladıktan sonra Hareket Meditasyonları ve Nefes Teknikleri üzerine de eğitimler alan Ayşegül Ünsal, 2009 yılında Köprü dizisinin devamı olan Vali isimli sinema filminde Erdal Beşikçioğlu'nun eşi Melek Yazıcı karakterini canlandırdı. 2014 yılında "Kiraz Mevsimi" adlı dizide Meral karakterine hayat veren Ünsal, bu projede gösterdiği performansla izleyicilerden tam not aldı.

Ayşegül Ünsal, en son TRT'de yayınlanan Alparslan Büyük Selçuklu dizisinde 'akınay' karakterine hayat vermiştir. Instagram'da aysegul_unsal kullanıcı adıyla aktif olan oyuncunun bu platformda 145K takipçisi bulunmaktadır.