Ülkemizin sevilen radyo programlarından biri olan "Umutla Nostalji Treni," bu haftaki özel bölümünde ünlü şarkıcı ve oyuncu Gül Gökçe Korkmaz'ı ağırladı. Program, yedi farklı radyo istasyonunda aynı anda yayınlandı.

Uzun yıllar boyunca müziğe ve sanata katkılarıyla tanınan Gül Gökçe Korkmaz, "Umutla Nostalji Treni"nin canlı yayın konuğu olarak dinleyicilere unutulmaz anlar yaşattı. Program, 7 farklı radyo istasyonunda aynı anda yayınlandığı için Türkiye genelinde büyük bir dinleyici kitlesine ulaştı.

Gül Gökçe Korkmaz, programın sunucusu Umut Uçar yaptığı samimi sohbetinde müzik kariyeri, sanatsal deneyimleri ve gelecek projeleri hakkında içten açıklamalarda bulundu. Programın dinleyicileri, Korkmaz'ın seslendirdiği nostaljik şarkılarla duygusal anlar yaşadılar.

Kiracıysanız mutlaka yapın, ev sahibi kiracı uyuşmazlıklarına son Kiracıysanız mutlaka yapın, ev sahibi kiracı uyuşmazlıklarına son

Gül Gökçe Korkmaz kimdir ? 

Gül Gökçe Korkmaz: Modelden Sunucuya, Oyuncudan Şarkıcıya

Gül Gökçe Korkmaz; boğa burcu, İzmirli ve çok yönlü bir sanatçıdır. Gül Gökçe Korkmaz, 1987 yılının Mayıs ayında İzmir’de doğdu. Boğa burcunun tüm özelliklerini taşıyan güzel sanatçı, anne tarafından Yunanistan, baba tarafından ise Çerkez asıllıdır. İstanbul’da yaşayan Gül Gökçe Korkmaz, sanat hayatına model olarak başladı. Sonra sunuculuk, oyunculuk ve şarkıcılık gibi farklı alanlarda da kendini kanıtladı. Ayrıca stand-up, tiyatro ve köşe yazarlığı gibi hobileri de olan çok yönlü bir isimdir.

Gül Gökçe Korkmaz eğitim ve iş hayatı;

Gül Gökçe Korkmaz, turizm sektörüne ilgi duyan bir isimdir. Konya Selçuk Üniversitesi Turizm Otelcilik bölümünden mezun olan güzel sanatçı, aynı zamanda Erberk Ajans’ta mankenlik eğitimi almıştır. Spikerlik ve sunuculuk yeteneği de olan Korkmaz, Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde bu alanda kendini geliştirmiştir. BJK TV ve Saran Holding’de staj yaparak medya deneyimi kazanan Korkmaz, Başkent İletişim Bilimleri Akademisi’nde de oyunculuk ve tiyatro eğitimi almıştır.

Gül Gökçe Korkmaz: Medyanın Her Yerinde
Gül Gökçe Korkmaz, model olarak başladığı medya hayatında sunucu, oyuncu ve şarkıcı olarak da kendini kanıtlamış bir sanatçıdır. Güzel isim, Dubai’de model olarak çalışırken 2 uluslararası markanın da yüzü olmuştur. 

Gül Gökçe Korkmaz: Her İşi Yaparım Diyen Sanatçı
Gül Gökçe Korkmaz, her işi yapabileceğini kanıtlayan bir sanatçıdır. Kendi programını hazırlayıp sunan, çocuk tiyatrosu yapan, stand up gösterisi yapan, uluslararası yarışmalara katılan, köşe yazarlığı yapan ve Yetenek Sizsiniz’e katılan güzel isim, 2017 yılında hem Hiç Güleceğim Yoktu adlı stand up gösterisiyle kahkahalar attırmış hem de Miss Freedom of The World yarışmasında ülkemizi gururlandırarak Miss Türkiye olmuştur. Ayrıca Bayan Medyatik Magazin yüzü seçilmiştir. Tatlıses TV’de başladığı sunuculuk macerasına Acun Ilıcalı’nın sunduğu Yetenek Sizsiniz’de devam eden Korkmaz, kalemini de konuşturarak köşe yazarlığı da yapmaktadır.

Gül Gökçe Korkmaz: Oyunculuktan Müziğe Uzanan Yolculuk, Özel Hayatından Sır Perdesi
Gül Gökçe Korkmaz, oyunculuktan müziğe uzanan bir yolculuğa çıkan bir sanatçıdır. 2018 yılının Kasım ayında Var ya da Yok isimli single çalışması ile müzik piyasasına giren güzel isim, kendine has karakteristik sesi ile 2019 yılında dikkatleri üzerine çekmiştir. Özel hayatıyla ilgili ise sır perdesi aralanmamıştır. Boyu, kilosu ve sevgilisi gibi detaylar henüz bilinmemektedir. Biyografisi en kısa sürede güncellenecektir.

Rol aldığı diziler, sinema filmleri;

  • Alemin Kralı,
  • Osmanlı Tokadı,
  • Zengin Kız Fakir Oğlan 
  • Aşkın Bedeli

isimli dizilerin yanı sıra Cin AYet, Metruk ve Eğreti Gelin Ladik adlı sinema filmlerinde rol almıştır.

Kaynak: Haber Merkezi