Adasu Akın kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Adasu Akın ne iş yapıyor? Adasu Akın kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Adasu Akın ne iş yapıyor?

Sabah saatlerinde gündeme bomba bir tutuklama düştü. Sıfır Bir ve Kıyma gibi dizilerden tanıdığımız oyuncu Ulaş Ünal uyuşturucu ile yakalandı ve emniyet güçleri tarafından tutuklandı. Bu olayın ardından internette Ulaş Ünal hakkında çok fazla soru sorulur oldu. İşte Ulaş Ünal hakkında merak edilen soruların cevapları.

Ulaş Ünal kimdir?

Ulaş Ünal adını Sıfır ve Kıyma gibi dizilerde duyurmayı başaran başarılı bir oyuncu. Sıfır Bir dizisi özellikle suç ve polisiye hakkında bir olay örgüsüne sahip bir dizis olarak karşımıza çıkıyor. Ünal burada oynadığı karakter ile izleyiciden tam not almayı başarmıştı.

Türkiye'nin internette yayınlanıp büyük kitlelere ulaşan ilk dizisi olarak karşımıza çıkan Sıfır Bir pek çok oyuncuyu Türk televizyon sektörüne kazandırmayı başarmıştı. Ulaş Ünal'da bu oyunculardan birisi olmak varken uyuşturucu ile yakalanmayı tercih etmiş gibi görünüyor.

Kıyma dizisi ise aile e dram konuları ile karşımıza çıkan bir dizi. Bu dizide de oynadığı karakteri başarı ile canlandıran Ünal'ın bundan sonra hangi yapımlarda boy göstereceği merak konusu.

Kaç yaşında ve nereli?

Ulaş Üna'ın yaşı hakkında detaylı bir bilgi olmazken kendisinin Adana doğumlu yani Adanalı olduğu biliniyor.

Ulaş Ünal neden tutuklandı?

Ünal'ın geçtiğimiz aylarda bir avukatın cüzdanını çaldığı içinde tutuklandığı ancak bir süre sonra serbest bırakıldığı ortaya çıktı.

Alınan bilgiye göre, İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarlar Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, uyuşturucu ticaretinin önüne geçmek için torbacı olarak bilinen satıcılara yönelik çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Yapılan çalışmalar neticesinde, dijital dizi/film izleme platformunda yayımlanan Sıfır Bir ve Kıyma dizileriyle tanınan Ulaş Ünal ve yanında bulunan Semih Ç. ile Süleyman Ö.’yü Seyhan ilçesine bağlı Yeşilyuva Mahallesi’nde üzerlerinde uyuşturucu ile yakaladı.

Şüphelileri üst aramalarında satışa hazır halde 2 pakette 1.1 gram bonzai ve 2 adet sentetik ecza ele geçirildi. Bu sebeplerden dolayı Ünal'ın tutuklandığı bilgisine erişildi.

Kaynak: Haber Merkezi