Bir dönem hemen hemen bütün televizyon kanallarının gündüz kuşağı programlarında tartışmalara neden olan "evlilik" adı altında programlar yayınlanıyordu. Bu programlara davet edilen sözümona yakışıklı erkekler ve güzel kadınlar birbirleriyle evlilik vaadiyle tanıştırılıyordu. Bu kişilerden biri de Uğur Doğan'dı. Peki Uğur Doğan neden ve ne zaman öldü? İşte haberimizin detayları...

Uğur Doğan neden öldü?

Kocamustafapaşa Mahallesi’nde bulunan evde meydana geldi. İddiaya göre eve gelen aile üyeleri, Uğur Doğan'ın ne olduğu henüz belirlenemeyen bir madde içerek intihar ettiğini fark etti. Aile polis ve sağlık ekiplerini aradı. Olay yerine gelen sağlık ekipleri, Doğan’ı Samatya’da bulunan İstanbul Eğitim Araştırma Hastanesi’ne kaldırdı. Hastanede yapılan 1 saatlik müdahaleye rağmen Uğur Doğan hayatını kaybetti.

Uğur Doğan ne zaman öldü?

Uğur Doğan 14 Ağustos 2019'da hayatını kaybetti.

Uğur Doğan neden ve ne zaman öldü (3)

Burak Dakak kimdir? Burak Dakak'ın sağlık durumu nasıl? Burak Dakak neden hastaneye kaldırıldı? Burak Dakak kimdir? Burak Dakak'ın sağlık durumu nasıl? Burak Dakak neden hastaneye kaldırıldı?

Siyanür içtiği iddia edilmişti

Uğur Doğan'ın siyanür içtiği ve yaşamına son verdiği iddia edildi. Samatya hastanesine kaldırılan Doğan, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Evde siyanür incelemesi yapıldı

Yapılan aramalarda sağlığa etki edecek her hangi bir kimyasal maddeye rastlanmadı. Samatya'da bulunan İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ndeki işlemleri tamamlanan Doğan'ın cenazesi Yenibosna'da bulunan Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Uğur Doğan'ın kesin ölüm nedeni hala bilinmiyor.

Uğur Doğan neden ve ne zaman öldü (1)

Sosyal medya üzerinden paylaşım yapmıştı

 "Akıl sağlığım, bilincim yerinde. Ne yapıyorsam özgür, hür irademle yapıyorum. Beni asla unutmayın olur mu? İyilikle güzellikle kalın her zaman. Hoşça kalın" ifadelerini kullandı. Doğan, paylaştığı videoya "Bana ayrılan sürenin sonuna geldik. Hoşça kalın, hep güzel kalın" notunu düştü.

Uğur Doğan neden ve ne zaman öldü (2)

Uğur Doğan kimdir?

25 yaşında olduğu öğrenilen Uğur Doğan, 2017 yılında katıldığı Zuhal Topal'la İzdivaç programıyla tanınmıştı.

Kaynak: Haber-Hatice Zeybek