Son yıllarda sosyal medya platformlarına olan talep gün geçtikçe artmaktadır. Bunlardan birisi olan Twitter kullanıcılara farklı pek çok özellik sunmaktadır. Bunlardan birisi de sohbet odalarıdır. Twitter üyeleri sohbet odalarının nasıl açılacağını sıklıkla araştırmaktadır. Peki Twitter sohbet odası nedir ve nasıl açılır? Twitter sohbet odası ile para kazanma hakkında merak edilenleri sizlere detaylıca derledik.

Twitter içerisinde kullanıcılar için sohbet odaları bulunmaktadır. Bu sayede kullanıcılar sohbet odaları ile sesli sohbet yapma imkanını yakalamaktadır. Twitter üyeleri birkaç adım ile sohbet odalarını açabilmekte.

Twitter sohbet odası nedir?

Twitter, sosyal medya platformları arasında çok popüler bir seçenektir. Kullanıcılar hem güncel konular hakkında bilgi edinebilir hem de çeşitli içeriklerle pek çok şey öğrenebilir ve dostlarıyla iletişim kurabilir. Twitter’da bulunan özelliklerden biri de sohbet odalarıdır.

Sohbet odaları, Twitter’da canlı sesli sohbet gerçekleştirilen bir uygulamadır. Bu yeniliğin sorunsuz çalışması için @TwitterSpaces aracılığıyla ve kullanıcı geri bildirimleriyle herkes için test edilmekte ve uygulanmaktadır. Bugün Twitter’dan sohbet odalarına girmek ve bu odalarda canlı sohbet etmek mümkündür…

Twitter Sesli Sohbet Odası Nasıl Açılır Girilir (1)

Twitter sohbet odası nasıl, nasıl girilir?

Twitter uygulamasını kullanan IOS ve Android telefon sahipleri sohbet odasına girebilir ve konuşabilirler. Web sitesinden sohbet odası oluşturmak mümkün değildir. Ancak web sitesinden sohbet odasına katılıp dinlemek mümkündür. Twitter uygulamasıyla sohbet odası oluşturmak çok kolaydır.

Sohbet odası oluşturmak için iki yöntem vardır. Birincisi, tweet gönderme simgesine uzun basarak çıkan üç seçenekten sohbet odası simgesini seçmektir. Sonra kullanıcılar sohbet odasına bir ad ve bir konu belirlemelidir. Şimdi Başlat düğmesine tıklayarak sohbet odası oluşturulur.

Zara Filistin için ne paylaştı? Zara Gazze ile alay mı etti? Zara'nın Filistin paylaşımı Zara kimin? İsrail'in mi? Zara Filistin için ne paylaştı? Zara Gazze ile alay mı etti? Zara'nın Filistin paylaşımı Zara kimin? İsrail'in mi?

Sohbet odası oluşturulduktan sonra, insanların odaya katılması gerekmektedir. Bu odalar herkesin katılımına açıktır. Bu yüzden takipçisi olmasa bile odalara herkes girebilir. Ayrıca dinleyiciler, DM atarak, tweet atarak veya başka bir platformda link paylaşarak sohbet odasına davet edebilirler.

Twitter Sesli Sohbet Odası Nasıl Açılır Girilir (2)

Kaynak: Haber- Hatice Zeybek