TÜRK EĞİTİM-SEN’DEN RAMAZAN YARDIMI

Türk Eğitim-Sen Sarıgöl Şubesi, Covid 19 salgınından sonra şimdide Ramazan ayı nedeniyle ihtiyaç sahibi ailelere yardımı elini uzattı.

08:51:16 | 2020-05-13

Türk Eğitim-Sen Sarıgöl Şubesi Başkanı Fahri Sarıtaş, hazırlanan gıda kolilerinin ihtiyaç sahiplerine dağıtılmaya başlandığını açıkladı. Kampanyaya ilgi gösteren Sarıgöl halkına teşekkür eden Türk Eğitim-Sen Sarıgöl Şube Başkanı Fahri Sarıtaş, hazırlanan yardım kolilerinin öncelikle sendikaya üye öğretmenlerin katkı sağladığını belirterek; “Öğretmenlerimiz yanı sıra ayrıca çağrımıza kulak veren çok sayıda Sarıgöllü hayırsever vatandaşımız da yardımda bulunarak katkı yaptılar. Sarıgöl Türk Eğitim-Sen olarak başlattığımız ’Bir lokmada bizden olsun’ kampanyasına destek veren değerli üyelerime öğretmen olmadığı halde desteklerini esirgemeyen değerli dostlarıma, farklı sendika üyesi meslektaşlarımıza, kampanyamıza destek veren hayırseverlerimize teşekkür ederim. Şimdiye kadar 120 aileye gıda kolisi ulaştırdık. Gıda yardımında bulunmak isteyen hayır sevenlerinize Türk Eğitim-Sen Sarıgöl Şubesi ile iletişime geçebilirler. Şunu da belirtmekte fayda görüyorum, yapılan yardımlar Peygamber efendimizin buyurduğu gibi bir elin verdiğini diğer el görmeyecek şekilde ihtiyaç sahiplerine takdim edildi” dedi.
Sarıbaş, daha öncede Covid 19 salgını sebebiyle zor durumda kalan ihtiyaç sahiplerine koli hazırlayıp ulaştırdıklarını da sözlerine ekledi. 

TÜRK EĞİTİM-SEN’DEN RAMAZAN YARDIMI

 
ETİKET :  SARIGÖL HABER TÜRK EĞİTİM-SEN RAMAZAN YARDIM FAHRİ SARITAŞ

Tümü