Hazal Ergüçlü Ermeni mi? Ermenistan olayı ne? Hazal Ergüçlü Ermeni mi? Ermenistan olayı ne?

İnsanlar, sosyal ağlarda dolaşan ve Trendyol’un Ramazan için hediye dağıttığına dair iddiaları içeren bağlantıların gerçekliğini merak etmeye başladılar. Bu bağlantıya tıklayanlar, kendilerini yeni bir form doldururken buluyor ve bu durum, Trendyol Ramazan hediyeleri çekilişi var mı doğru mu? Sorusunu akıllara getirmeye başladı. İşte detaylar...

Trendyol Ramazan hediyeleri çekilişi var mı doğru mu?

Bir sosyal medya linki üzerinden Trendyol’da Ramazan için hediyeler verileceği söyleniyor. Bu linke tıklayıp girenler, altı şanslı kutudan birini seçme ve üç deneme hakkı olduğu bilgisiyle karşılaşmaktadırlar. Seçtikleri kutudan çeşitli hediyeler çıkacak ve bu hediyelerin WhatsApp yoluyla yirmi kişiye gönderilmesi gerektiği belirtiliyor. Fakat Trendyol’un resmi açıklamalarında veya kampanyalarında bu tür bir promosyon bulunmamaktadır.

Trendyol Ramazan Hediyeleri Çekilişi Var Mı Doğru Mu

Trendyol'dan açıklama bekleniyor

2010’da giyim ürünleriyle faaliyete başlayan Trendyol, giderek çeşitli kategorilerdeki ürünleriyle bir alışveriş platformuna evrildi. Yine de, son zamanlarda yaşanan bir gelişme, kullanıcılar ve Trendyol alıcıları arasında endişe yaratmış durumda. Trendyol’un bu konu hakkında resmi bir açıklama yaparak müşterileri aydınlatması umuluyor.

Trendyol'da veya internette gördüğünüz her çekilişin veya kampanyanın gerçek ve güvenilir olduğundan emin olun. Dolandırıcılık riskine karşı dikkatli olun ve kişisel bilgilerinizi asla paylaşmayın.

Kaynak: Haber Merkezi