Aksiyon severlere müjde! Bu akşam Beyaz Tv ekranlarında yayınlanacak olan Transit 17 filmi tam size göre. Film çıkan bir virüs sonrası hayatta kalma mücadelesini konu alıyor. Transit 17 filmi ne zaman çekildi? Konusu ne? Oyuncuları kim? Soruları da bir hayli gündeme geldi. İşte soruların cevabı...

Transit 17 filminin konusu ne?

Batı Avrupa’da bir virüsün yayılmasının ardından, Fransa, Belçika ve Hollanda bu virüsten etkilenir. İnsanları zombiye çeviren bu virüsün, yayılmasının ardından, kendilerine direnişçiler diyen bir ekibin Alpha takımı bir kızı Fransa sınırına götürmek için görevlendirilir. Babası çok zengin olan bu kız 7 sene önce patlak veren bu afet sırasında hayatta kalmayı başarmıştır. Ve bu süre sonucu kızının hayatta olduğunu öğrenen baba direnişçileri, onu kurtarmaları için görevlendirir.

Transit 17 filmi ne zaman çekildi Konusu ne Oyuncuları kim (1)

Başta sadece zengin bir adamın kızını kurtarmak olarak düşündükleri bu görevi kabul etmek istemeyen takım lideri Tex, kız ile ilgili başka bir gerçeği daha öğrenir. Bu kız seneler önce ortaya çıkan bu virüse karşı dirençlidir. Bu yüzden ısırılsa bile zombiye dönüşmemektedir. Kızın kanının insanlığın iyiliği için bir aşı yapımında kullanılabileceğini öğrenen ekip, onu babasına teslim etmek üzere bu zorlu göreve atılır. Tex, Eve, Daniel, Brad ve Deena bu zorlu görev sırasında beklenmeyen bir çok zorlukla karşılaşacaktır!

Transit 17 filmi fragmanı

Transit 17 filmi oyuncuları

Transit 17 filmi ne zaman çekildi?

Film 2018 yılında çekimlere başlanılmış olup 2019'da vizyona girmiştir.

Transit 17 filmi yönetmeni kim?

Yönetmen Guy Bleyaert'dir.