Tinder Premium’dan biraz daha bahsetmek gerekirse, normal Tinder uygulamasının yükseltilmiş bir versiyonudur. Temel uygulamada alacağınız tüm özelliklere ek olarak, Tinder Premium size sınırsız beğeni, günde 5 süper beğeni, sınırsız kaydırma ve sıfır reklam gibi birkaç özel özellik sunuyor. Peki Tinder Premium nedir? Tinder premium arkadaş nasıl bulunur? Gibi soruların cevapları haberimizde...

Tinder Premium nedir?

Flört uygulaması Tinder tarafından sunulan abonelik tabanlı bir hizmettir. Bir Tinder Gold aboneliği ile kullanıcılar, kullanıcının profilini kaydırmadan önce onları kimin beğendiğini görmesini sağlayan “Beğenenler” ve kullanıcıların farklı konumlardaki kişilerle eşleşmesini sağlayan “Pasaport” gibi ek özelliklere erişebilir. Tinder Gold ayrıca sınırsız kaydırma ve reklamları kapatma yeteneği gibi bir Tinder Plus aboneliğiyle sunulan tüm özellikleri içermektedir.

Tinder Premium ücretsiz kullanma 2023

Tinderpremium’u ücretsiz yapma yöntemlerine geçmeden önce, ücretsiz deneme süresini kullandığınızdan emin olun. Her yeni kullanıcı, tüm Tinder Premium özelliklerine ücretsiz olarak erişebileceği 3 günlük bir deneme süresi alır.

Ücretsiz deneme süresi, Tinder Premium aboneliği isteyip istemediğinden emin olmayan kişiler için oldukça avantajlıdır. Etkileyici özellikleri bulunsa da Tinder Premium, çoğu insan için bir zorunluluk değildir.

Tinder Premium ücretsiz kullanma 2023 Tinder Premium nasıl bedava alınır (2)

Tinder’ı sık kullanmadığı için Tinder Premium’a da bağlı kalmak istemeyen kullanıcılar var. Sizin için de durum buysa, Tinder Premium’un ücretsiz deneme süresini kullanmak avantajınıza olacaktır.

Hakim Sefa Mutlu Kimdir? Nereli? Neden Mezarı Açılacak? Yılmaz Güney'in ailesi neden mezarın açılmasını istedi Hakim Sefa Mutlu Kimdir? Nereli? Neden Mezarı Açılacak? Yılmaz Güney'in ailesi neden mezarın açılmasını istedi

Ücretsiz deneme süresini elde etmek için Tinder hesabı açıp ve Gold’a geçiş düğmesine dokunmanız yeterlidir. Ardından satın alım işlemlerini gerçekleştirin.

Tinder premium promosyon kodu arayın

İnternette biraz araştırma yaptığınızda, uygulamalar ve web siteleri için promosyon kodları görebilirsiniz. Birçok kişi promosyon kodlarını yalnızca e-ticaret sitelerinde kullanırken, bu kodları Tinder Gold’u ücretsiz olarak kullanmak için de kullanabilirsiniz.

Bununla birlikte birçok platformun sahte kodlar paylaştığını da göz önünde bulundurarak, çalışan bir promosyon kodu elde etmek için biraz çaba sarf sarf etmeniz gerekiyor.

Bulduğunuz bir promosyon kodunu Tinder Gold’da kullanmak için şu adımları takip edin:

 • Adım 1: Tinder uygulamasını açın.
 • Adım 2: “Profil” simgesine dokunun ve promosyon kodunu seçin.
 • Adım 3: Promosyon kodunu buraya yapıştırın ve gönder düğmesine dokunun.
 • Adım 4: Geçerli bir promosyon koduysa, hemen ücretsiz Tinder altın erişimi elde edeceksiniz.

Promosyon kodları, çoğunlukla indirim kodları olduğu için ücretsiz Tinder Gold aboneliğine kalıcı olarak erişmenizi sağlayamayabilir. Yine de ücretsiz olarak sınırlı bir süre de olsa (belki bir ay) kullanabileceksiniz. Sonrasında ise yine aboneliği satın almanız gerekecek

Tinder premium hesap oluşturucu kullanın

inder Gold’u ücretsiz yapmanın başka bir yolu da online hesap oluşturucu kullanmaktır. Hesabınız için otomatik olarak bir abonelik kimliği oluşturacak birkaç online platform bulunuyor.

Bir anket tamamlamak veya cihazınıza birkaç uygulama indirmek gibi belirli bir görevi yerine getirdiğinizde, Tinder Gold’u ücretsiz olarak kullanabileceksiniz.

Tinder Premium ücretsiz kullanma 2023 Tinder Premium nasıl bedava alınır (1)

Game-Keyz, Tinder Gold için ücretsiz abonelik almak için kullanabileceğiniz çevrimiçi bir hesap oluşturucudur. Game-Keyz aracılığıyla çalışan bir abonelik kimliği oluşturmak için aşağıdaki adımları izleyin.

 • Adım 1: Bir tarayıcı açarak Game-Keyz adlı siteye gidin.
 • Adım 2: Tinder hesabınızla bağlantılı e-posta hesabınızı girin ve seçenekler arasından Tinder Gold’u seçin.
 • Adım 3: Devam düğmesine dokunun, araç otomatik olarak Tinder hesabınız için çalışan bir kimlik oluşturmaya başlayacaktır.
 • Adım 4: Oluşturulan bu yeni hesabı yalnızca akıllı telefonunuza birkaç uygulama indirdikten sonra kullanabilirsiniz. Tinder yükseltme (upgrade-Tinder) düğmesine dokunduğunuzda, 3-4 uygulamaya bağlantılar içeren yeni bir pencere gelecek. Bu uygulamaları yükleyip 30-40 saniye boyunca açık tutun. Görevi tamamladığınızda, Tinder hesabınız otomatik olarak Tinder Gold’a yükseltilecektir.

Tinder Premium ücretsiz kullanma 2023 Tinder Premium nasıl bedava alınır (3)

Tinder mod apk yükleyin

Tinder Gold’u ücretsiz kullanmak için en kalıcı çözüm ise bir Tinder Mod APK yüklemektir. Bunu, herhangi bir abonelik ücreti ödemeden Tinder Gold’un tüm özelliklerine erişebileceğiniz Tinder uygulamasının modifiye edilmiş sürümü olarak düşünebilirsiniz.

Cihazınıza bir Tinder Mod APK yüklemek için aşağıdaki adımları izleyin.

 • Adım 1: Şuradaki bağlantıyı kullanarak bir Tinder Mod APK’sı indirin.
 • Adım 2: İndirilen dosyayı açtıktan sonra yükle düğmesine dokunun.
 • Adım 3: Yükleme işlemine devam etmek için “Bilinmeyen Kaynaklardan Yükle“yi etkinleştirin.
 • Adım 4: Yükleme işleminin tamamlanmasının ardından uygulamayı açmak için “aç” düğmesine dokunun.
 • Adım 5: Facebook hesap bilgilerinizle giriş yaptıktan sonra isim ve doğum tarihi gibi bilgilerinizi girin.

Tüm yapmanız gerekenler bunlardı. Yukardaki yöntemlerden herhangi birisi, Tinder Gold’u en azından sınırlı bir süreliğine de olsa ücretsiz kullanmanızı sağlayacaktır. Herhangi bir soru sormak isterseniz lütfen yorumlar kısmından bizlere ulaşın.

Tinder Premium ücretsiz kullanma 2023 Tinder Premium nasıl bedava alınır (4)

Tinder premium beğenenleri göremiyorum

Tinder Gold aboneliği ile “Beğenenler” özelliği üzerinden sizi beğenen kullanıcıları görüntüleyebilirsiniz. Beğenenlerinizi görüntülemek için şu adımları takip edebilirsiniz:

 • Tinder uygulamasını açın ve sağ üst köşedeki profil simgesine dokunun.
 • “Beğenenler” seçeneğine dokunun.
 • Beğendiğiniz kişilerin listesi karşınıza çıkacaktır. Beğenilerinizin yanında bir kalp simgesi olacaktır.

Ancak beğenenlerinizin profillerini görüntüleyebilmeniz için, beğeninizi karşılıklı olarak eşleşme yapmanız gerekmektedir. Yani birisi sizi beğendiğinde, siz de onu beğenirseniz bir eşleşme oluşur ve bu kişinin profiline erişebilirsiniz. Eşleşme olmadığı sürece beğenen kişilerin profillerini görüntüleyemezsiniz.

Tinder'da daha fazla arkadaş nasıl bulunur?

Tinder, yakındaki kullanıcıları aramak için coğrafi konumunuzu kullanır. Eğer az nüfusa sahip bir yerde bulunuyorsanız veya sık sık seyahat ediyorsanız, eşleşme ihtimaliniz düşebilir.

Kaynak: Haber-Hatice Zeybek