Enerjisi ve güzelliği ile kendine hayran bırakan Zeynep Demirhan sosyal medyanın gündeminde. Sevgilisi ile çektikleri videolarla birçok beğeni ve takipçiye ulaşan Zeynep Demirhan hakkında merak edilenleri sizler için araştırdık. Haberimizde açıkladık...

Tiktok Zeynep Demirhan kimdir?

Sosyal medya denomeni Zeynep Demirhan'ın hayatı merak konusu oldu.  Peki Zeynep Demirhan kimdir? Sosyal medya fenomeni Zeynep Demirhan 19 eylül 1999 Ankara doğumludur.

Tiktok Zeynep Demirhan Kimdir Zeynep Demirhan'ın Sevgilisi Kim (1)Başarılı tiktok fenomeni Zeynep Demirhan, İstanbul'da Güzel Sanatlar Fakültesi Sosyoloji Bölümünü 2018 yılında kazanmış fakat yatay geçiş ile Ankara Üniversitesine devam ettiği bilinmektedir. Demirhan, sosyal medya platformunda kısa sürede ün kazanan isimler arasındadır. 

Tiktok Zeynep Demirhan Kimdir Zeynep Demirhan'ın Sevgilisi Kim (3)Zeynep Demirhan, Burak Sancar Sanat Merkezinde piyano eğitimi almıştır. Sosyal medya içerik üreticisi Demirhan, sanata meraklı olduğu bilinmektedir. Şuan İstanbul'da oturan Zeynep Demirhan aslen Ankara'lıdır. Zeynep Demirhan kısa sırada ün kazanmış isimler arasında yer alırken instagram takipçi sayısı 531 bin, Tiktokta ise 1,1 milyon takipçi sayısına ulaşmıştır. 

Tiktok Zeynep Demirhan Kimdir Zeynep Demirhan'ın Sevgilisi Kim (4)Özellikle hayvan sevgisi ile ön plana çıkan Demirhan evinde bir kedi beslemektedir. Demirhan'ın kedisinin adı Lila'dır. Hayvansever kişiliği yanında güzelliği ve giyimi ile dikkat çeken Zeynep Demirhan 1,65 cm boyunda olup 51 kilogram olduğu bilinmektedir.

Zeynep Demirhan'ın sevgilisi kim?

Zeynep Demirhan'ın sevgilisinin kim olduğu merak konusu olmuş durumda. Demirhan, Alp Hayaloğlu ile bir süredir beraber oldukları bilinmektedir. Zeynep Demirhan ve Alp Hayaloğlu'nun çektikleri videolar takipçileri tarafından birçok beğeni ve yorum aldığı görülmektedir. 

Tiktok Zeynep Demirhan Kimdir Zeynep Demirhan'ın Sevgilisi Kim (2)

Zeynep Demirhan'ın sevgilisi Alp Hayaloğlu'nun hayatı merak kopnusu oldu. Peki Alp Hayaloğlu kimdir? 

Alp Hayaloğlu kimdir?

Zeynep Demirhan ile birlikte olan Alp Hayaloğlu çektikleri videolar ile yoğun ilgi gören çiftler arasındadır. Alp Hayaloğlu, enerji dolu yapısıyla tiktok platformunda konuşulan isimler arasındadır. 

Tiktok Zeynep Demirhan Kimdir Zeynep Demirhan'ın Sevgilisi Kim (5)Alp Hayaloğlu 20/25 yaşları arasında olduğu bilinmektedir. Fiziği ile dikkat çeken Hayaloğlu 1,75 cm boylarında olan 80 kilogram ağırlığında olduğu bilinmektedir. Alp Hayaloğlu yakın bir zamanda Ankara'ya taşınmıştır.

kahvehaneye av tüfeğiyle saldırdı! kahvehaneye av tüfeğiyle saldırdı!

Tiktok Zeynep Demirhan Kimdir Zeynep Demirhan'ın Sevgilisi Kim (7)

Alp Hayaloğlu, Zeynep Demirhan ile çektikleri videolar sayesinde olumlu yorumlar almıştır. Birçok sayfa tarafından paylaşılan videoları sayesinde takipçi sayısı arttığı görülmektedir. Alp Hayaloğlu'nun instagram da 357 bin, tiktokta ise 1,2 milyon takipçi sayısına ulaşmıştır. 

Kaynak: Haber merkezi