Renkli kişiliği ile sosyal medyada gündem de olan Pamuk Şeker kimdir? Özellikle saçlarıyla dikkat çeken sosyal medya fenomeni hakkındaki merak edilen soruları haberimizde açıkladık...

Tiktok Şeker kimdir?

Sera Varol, Pamuk Şeker adıyla tanınan bir Tik tok fenomenidir. 6 Aralık 1996 doğumludur. Tiktok’ta yayınladığı videolar sayesinde fenomenlik yolunda ilerlemiştir. Renkli karakteriyle çok sayıda insanın beğenisini kazanan ve Tiktok’ta 7,4 milyon takipçiye sahip olan Varol, başka sosyal medya platformlarında da çok sevilmektedir.

Hüsnü Mahalli eşi kimdir? Jale Mahalli kimdir? Hüsnü Mahalli eşi kimdir? Jale Mahalli kimdir?

Tiktok Şeker Kimdir Nerelidir Kaç Yaşındadır Gerçek Adı Nedir

İnstagram’da 609 bin civarında, Youtube’da 676 bin takipçisi vardır ve onlar için içerik üretmektedir. Pamuk şekeri olarak bilinen Sera Varol, günlük yaşamını mesleğiyle harmanlamakta ve özgün tarzı ve renkli saçlarıyla herkesin dikkatini çekmektedir.

Tiktok Şeker Kimdir Nerelidir Kaç Yaşındadır Gerçek Adı Nedir (1)

Tiktok'ta çektiği videolar sayesinde fenomen olan pamuk şeker lakaplı Sera Varol, youtube ve tiktok sayfalarını oldukça aktif kullanan bir fenomendir. Özellikle fenomenler ile birbirlerine kışkırtma yaparak göz önünde duran isimlerden biridir. Sera Varol, aslında soyadı Korkmaz olan Sera, ''Korkmaz soyadını sevmiyorum. Bana sadece Sera demeniz yeter'' ifaderini kullanmıştı.

Tiktok Şeker Kimdir Nerelidir Kaç Yaşındadır Gerçek Adı Nedir (2)

Saçlarıyla dikkat çeken Sera, kendisine pamuk şeker lakabını taktı.Takipçilerine karşı çok samimi davranan Sera, sevenleri tarafından oldukça izlenilmektedir.

Özgür olmayı seven Sera bu yüzden ayrı eve çıkmıştır. Sera'nın babası sürekli kullandığı cümle ''^seninle gurur duyuyorum'' ifadelerini kullanmıştır.

Pamuk Şeker'in gerçek adı nedir?

Pamuk Şeker'in gerçek adı Sera'dır. 

Pamuk Şeker nerelidir?

Sera doğma büyüme İstanbul'ludur.

Pamuk Şeker kaç yaşındadır?

Sosyal medya fenomeni Sera, 6 aralık 1996'da dünyaya gelmiş olup şuan 28 yaşındadır.

Pamuk Şeker ne işi yapıyor?

Sera Varol, 2000 yılında İstanbul’da eğitime başlayan bir öğrencidir. Ayrıca sosyal medyada paylaştığı videolarla çok sevilen ve popüler olan Sera Varol, bu yolla da gelir elde etmektedir. 

Pamuk Şeker'in kaç kardeşi var?

Sera'nın 3 kardeşi vardır. En büyükleri Sera'dır.

Pamuk Şeker'in anne ve babası ayrı mı?

Sera'nın anne ve babası ayrı değildir. Fakat Sera küçüklükten beri yanlız yaşamak istediği için ayrı eve çıkmıştır.

Pamuk Şeker'in boy ve kilosu kaçtır?

Güzel fenomen 1,65 cm boyunda olup 60 kilogramdır.

Kaynak: Haber Merkezi