Sema Şimşek kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Sema Şimşek neden gündem oldu? Sema Şimşek ne kazası geçirdi? Sema Şimşek kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Sema Şimşek neden gündem oldu? Sema Şimşek ne kazası geçirdi?

TRT 1 ekranlarından yayınlanan Teşkilat dizisi, 84. bölümüyle izleyicileriyle buluşacak. Milyonları ekran başına kilitleyen dizinin merakla beklenen son bölüm için arama motorlarında araştırma yapanlar,Teşkilat 84.bölümde neler olacak? Teşkilat 84.bölüm fragmanı sorgularını yapıyor. İşte Teşkilat dizisinin 84. ve en son yayınlanan bölümüyle ilgili tüm bilgiler...

Teşkilat 84.bölümde neler olacak?

Ömer üzerine oynanan oyunun farkındadır. Zehra'yı ve acılarını kullanan Gökhan, Ömer'in hata yapacağından emin olsa da Ömer ne olursa olsun Zehra'yı bu oyunlara kurban etmeyecektir. Beklenmedik hamleyle karşı karşıya kalan ekip masumların zarar görmemesi için temkinlidir Neslihan hem bakana hem de geri kalan herkese mümkün olabilecek en büyük sözü verir.

Teşkilat 84.bölümde neler olacak Teşkilat 84.bölüm fragmanı (1)

İstenmedik sonuçlar hem Zehra'nın hayatına hem de Neslihan'ın kariyerine mal olabilir. Zamana karşı büyük bir mücadele verilirken Neslihan'ın ekibe ve Ömer'e olan güveni tamdır. Ömer bu sefer Zehra'yı kaybetmeyecektir.

Teşkilat 84.bölüm fragmanı

Kaynak: Haber- Hatice Zeybek