Arama motorlarında sıkça aratılan filmlerden biri haline gelen Tehlikeli Miras 2 (Largo Winch II) filminin konusu ve oyuncuları araştırılıyor. Film ile ilgili ayrıntıları haberimizde derledik..

Tehlikeli Miras 2 (Largo Winch II) filminin konusu ne? 

Ölümünden üç yıl önce, Nerio Winch, Hong Kong'daki bir iş toplantısından dönerken , koruması Freddy'ye oğlu Largo'yu Burma'nın bir köyünde bulduğunu bildirir ve Freddy'ye onu takip etmesini emreder. Bu arada Largo, bir grup köylüyü General Min liderliğindeki Cunta yerel milislerinin neden olduğu bir katliamdan kurtardı . Simon Ovronnaz adlı Fransız, sevgilisi Malunai ile birlikte tenha bir yerde yerli halkı iyileştirirken, aracıyla aldığı birkaç hayatta kalan kişiyle birlikte köye gelir. Ancak onlara Min için çalışan bir adam tarafından işe alındığını söylediğinde, Kadjang liderliğindeki yerel halk onu şiddetli bir şekilde dövdü. Ancak Largo müdahale eder ve Kadjang'ı kazara kendi kılıcıyla yaralar ve Kadjang köyden sürülür ve Malunai onu suçlar. Largo, Simon'la ayrılır ve Burma'dan ayrılırlar, Largo başka bir yere giderken Simon, Bangkok'a doğru yola çıkar .

Tehlikeli Miras 2 (Largo Winch Ii) Filminin Konusu Ne Oyuncuları Kim Ne Zaman Çekilidi

Günümüzde Largo, W Group'un liderliğini aldıktan sonra şirketin tamamını ve hisselerinin tamamını sattığını, hisselerin parasının tamamını hayır kurumlarına bağışlayacağını duyurur. Babasının ortağı ve çocukluk arkadaşı (ve Largo'nun varlığından haberdar olan az sayıdaki kişiden biri), aynı zamanda Kızıl Haç'ın eski yöneticisi Alexandre Jung ve W Group'un şu anki yöneticisi Dwight Cochrane'in yardımını ister. Ancak, Nerio'nun yatındaki belgeleri imzalarken, BM müfettişi Diane Francken liderliğindeki bir Hong Kong Polis birimi olan Neretva , General Min'e ödeme yapıldığından Burma'daki katliamda işbirliği için Largo'ya karşı insanlığa karşı suç suçlamasıyla gelir. Nerio'nun Pandora adlı gizli hesabından. Largo'nun yatını ararken Freddy'yi de odasında boğulmuş halde bulurlar. Largo, Freddy'nin katliam sırasında Burma'da onu takip ettiği ve masumiyetini bildiği için öldürüldüğünü fark eder.

Tehlikeli Miras 2 (Largo Winch Ii) Filminin Konusu Ne Oyuncuları Kim Ne Zaman Çekilidi (3)

Francken, Largo aleyhine bir tanığı olduğunu kamuoyuna duyururken, İsviçre'deki özel bir bankanın telefon numarasını bulup arar ve kendisine Pandora hesabının 68 milyon dolar içerdiği bilgisi verilir. Bunu bir sır olarak saklayan o, avukatlarının ve Cochrane'in itirazlarına rağmen, tanıkla görüşmek üzere Francken ile şahsen görüşmek üzere Bangkok'a bir uçak bileti ayarlar. Ayrıca kişisel uşağı Gauthier'e, General Min'in ortağı için çalıştığı için kendisiyle birlikte Bangkok'a gitmesi ve Simon'u bulması talimatını verir. Bangkok'a vardıklarında Gauthier Simon'ı bulmak için ayrılırken Largo BM büyükelçiliğine gider. Largo vardığında tanığın, Largo'ya karşı katliama karıştığı için yalan yere ifade veren Malunai olduğunu öğrenince şok olur ve Francken ayrıca ona General Min'e Nerio'nun sahip olduğu Pandora adlı gizli bir hesaptan ödeme yapıldığını bildirir. Largo suçlamalara şiddetle karşı çıkar ve Malunai'ye saldırır ve Francken tarafından gözaltına alınır. Ancak Tayland hükümeti suçlamaları düşürüp onu serbest bırakır ve Cochrane tarafından yakalanır. Ancak kişisel eşyalarını geri aldıktan sonra Malunai'nin kendisine verdiği "Üzgünüm" notunu bulur. Ayrıca Burma'ya geri gönderildiğini de öğrenir. Cochrane'in itirazlarına karşı Largo ayrılır. Malunai'nin sınır dışı edilmesine ve Largo'nun beraatına kızan Francken, Largo'nun özel bankayla iletişime geçtiğini öğrenir ve Zürih'e gider .

Tehlikeli Miras 2 (Largo Winch Ii) Filminin Konusu Ne Oyuncuları Kim Ne Zaman Çekilidi (1)

Largo, Burma'ya varır ve burada yerel milisler onu General Min'e götürmek için onu bekler. Ancak yolda Largo'yu taşıyan cip, Largo'dan intikam almak isteyen Kadjang liderliğindeki yerel direniş hareketi tarafından saldırıya uğrar. Ancak Largo ona hikayesini anlatır ve onu kendi safına katılmaya ikna eder. Kudjang ve adamlarının asker kılığına girdiği General Min'in üssüne giderler ve Kudjang'ın adamları birkaç gaz tankını patlatarak dikkatleri dağıtırken Largo mahkumları ve ayrıca Min'in onu sahte bir şekilde ifade vermeye zorladığını ortaya çıkaran Malunai'nin kendisini serbest bırakır. oğlunu öldürecekleri tehdidinde bulundu. General Min'in kulübesine giderler ama onu Malunai'nin oğlu Noom'la birlikte bulurlar. Min, köyü katletmek için kendisine yarısı peşin ödenen paranın geri kalanını asla almadığını açıklar ve Largo'ya Min'in hesabına 25 milyon dolar yatırmasını emreder. Largo itaat eder, ancak transferi tamamladığında Min'e saldırır ve Noom ile Malunai'yi alır ve onlar tekneyle kaçarlar.

Bu arada banka yöneticilerine görüşmelerini kaydetmelerini emreden Francken, Largo'nun parayı Min'e aktarma çağrısını öğrenir. Bunu kanıt olarak görerek bunu kamuoyuna duyurur ve W Group'un hisselerinin büyük ölçüde düşmesine neden olur. Cochrane, W Group'un , bir iş toplantısı sırasında kendisine saldırdığı için Largo ile anlaşmazlığa düşen Nazatchov adında bir Rus sanayici tarafından satın alınacağını büyük bir dehşetle öğrenir . Fiyatlar düştüğü için Nazatchov'un artık grubu satın almaya yetecek parası var ve şimdiden 5 milyar dolar peşin ödüyor. Burma'da Largo ve Malunai yerel bir otele gelirler ve burada aşklarını yeniden alevlendirirler ve Largo'ya Noom'un oğlu olduğunu ve ayrılmadan önce onu hamile bıraktığını açıklar. Largo, Simon'u bulan Gauthier ile iletişime geçer ve ona otele gelmesi talimatını verir. Bu sırada üsten kaçan General Min, bir buluşma noktasına varır ve Lazareviç adlı Sırp paralı asker tarafından helikopterle alınır ve Lazareviç ona Min'in maaş bordrosunda olmadığını, aslında başkası için çalıştığını söyler ve onu boğar. Min ölüme.

Gauthier ve Simon, Largo ile buluşur ve Simon, Thomas adında bir adamdan kendisini Burma'ya götürmesi için kendisine para verildiğini açıklar. Onunla birlikte General Min'in üssüne geldi ve burada Min'in Pandora hesabını kullanarak katliamı organize etmesi için peşin ödeme yaptı. Ancak Nerio katliamı öğrendiğinde Thomas'ın paranın geri kalanını ödemesine izin vermedi ve Simon bunu duvarların arkasındayken arabadan gizlice gözlemlerken Min tarafından vuruldu. Simon, Largo'nun kaldığı köye varmadan önce hayatta kalanların geri kalanını da alarak ayrıldı. Daha sonra Malunai, Lazareviç'in paralı askerleri tarafından kaçırıldığını açıklar ve Largo, onda bir takip cihazı bulur. Tam o sırada Lazareviç'in metresi Anna ve başka bir uşak gelir ve Largo ikisini de öldürmeyi başarır, ancak Anna, Malunai'yi boğarak öldürmeden önce değil. Largo, Noom'u alır ve Simon ve Gauthier ile birlikte ayrılır. Kısa süre sonra Lazareviç otele gelir ve adamını ve Anna'yı ölü bulduktan sonra Largo'dan intikam almaya yemin eder.

Largo tekrar özel bankayla iletişime geçerek başka bir hesaba sadece 7 dolar aktarır ve ardından Nazatchov'la birlikte arabada bulunan Cochrane ile iletişime geçerek ona Zürih'e gideceğini bildirir. Buna kulak misafiri olan Nazatchov, Lazareviç'e Zürih'e gidip onu öldürmesi talimatını verir. Ancak Largo, Bangkok'a doğru yola çıkar ve Lazareviç'in özel jetle yola çıkan grubunu gizlice takip eder. O ve Simon pilotları otel odalarına bağlarlar, üniformalarını alırlar ve uçağa binen Lazareviç'i beklerler ve indiklerinde Lazareviç'in peşine düşmek niyetiyle Zürih'e doğru yola çıkarlar. Ancak uçuş sırasında Lazareviç pilotları öğrenir ve Simon ile Largo'yu köşeye sıkıştırırlar. Onlarla savaşırlar ve Simon uçağın kapılarını açarak Simon'ı uçaktan çıkaran bir dekompresyona neden olur. Largo paraşütle atlıyor ve Lazareviç onları takip ediyor. Lazareviç havada, onu yere seren, paraşütünü devre dışı bırakan ve Simon'u kurtaran Largo ile savaşırken, Lazareviç yere düştükten sonra ölür.

Survivor All Star Nagihan Karadere kaç yaşına girdi? 2024 Survivor All Star Nagihan Karadere kaç yaşına girdi? 2024

Bu arada Francken, 7 dolarlık transferi öğrenir ve Lazareviç'in hesabını araştırır, onun Nazatchov'un maaş bordrosunda olduğunu öğrenir ve Largo'nun tuzağa düşürüldüğünü fark eder. Largo ve Simon, Jung'un evine giderler ve Simon, Jung'un evinde kalırken Jung, adını temize çıkarmak için onu Francken'e götürür. Ancak BM binasına vardıklarında Jung ona güçlü bir sakinleştirici enjekte eder ve Thomas'ın aslında onun oğlu olduğunu ortaya çıkarır; Thomas, dünya çapında yeni anlaşmalar yaparak Nerio için çalıştı ve Thomas'ın bilgi karşılığında yerel halka ödeme yapması için Pandora'nın gizli banka hesabını kurdu. Thomas, bölgenin nikel açısından zengin olması nedeniyle General Min'e katliamı organize etmesi talimatını verdi . Ancak Nerio'nun katliamdan haberi yoktu ve Thomas ona bu konuda bilgi verdiğinde, Thomas'ın eylemlerinden tiksinerek, tutarın geri kalanını ödemesine izin vermeyi reddetti. Jung ayrıca, yardım karşılığında şirketi devralacak olan Nazatchov'la bir anlaşma yaptığını, Lazareviç'in Jung'un emriyle Min'i öldürdüğünü ve Largo'nun günah keçisi olduğunu, bu yüzden aşağılanıp ömür boyu hapis cezasına çarptırılacağını açıklıyor. intikam.

Jung, Largo'nun adını temize çıkarmasını engellemek için Francken'i öldürmek üzere ayrılırken, Largo yerde sakin bir şekilde hareket edemeyecek şekilde yatar. Ancak Thomas'ın resimlerini bulan ve Jung'un planını fark eden Simon, BM binasına gelir ve etkileri gidermek için Largo'ya şeker verir ve Largo, Simon'a Francken'i kurtarmaya giderken polisi araması talimatını verir. Jung'un Francken'i bıçak zoruyla tuttuğunu görür ve Thomas'ın ahlaksız ve etik olmayan eylemleri hakkında bağırır; Jung bunu kabul etmeyi reddeder ve Largo'nun, tıpkı Nerio'ya Thomas'ı kurtarması için yalvardığı gibi Francken'in hayatı için yalvarmasını ister. Ancak Francken bir an için Jung'un dikkatini dağıtır ve Largo ona doğru koşup onu merdiven boşluğuna düşürerek onu öldürür.

Sonrasında Largo, Francken tarafından tüm suçlamalardan aklandı ve Nazatchov, Largo'nun adının temize çıkmasının ardından hisse senetleri yükseldiği için şirketi satın alamaz. Largo, Burma'ya geri döner; burada kendisi ve Noom, Malunai'nin mezarının yanında dururken, Gauthier ve Simon onları izler; burada Largo, Noom'la ilgileneceğine söz verir ve Malunai, onlar birlikte uzaklaşmadan önce ikisini de izler.

Tehlikeli Miras 2 (Largo Winch II) filminin fragmanı

Tehlikeli Miras 2 (Largo Winch II) filminin oyuncuları kim?

Filmin oyuncuları şunlardır:

 • Largo Vinç rolünde Tomer Sisley
 • Diane Francken rolünde Sharon Stone
 • Ulrich Tukur Dwight Cochrane rolünde
 • Malunaï rolünde Napakpapha Nakprasitte
 • Olivier Barthélémy Simon Ovronnaz rolünde
 • Laurent Terzieff Alexandre Jung rolünde
 • Nicolas Vaude Gauthier rolünde
 • Clemens Schick, Dragan Lazareviç rolünde
 • Nirut Sirijhanya Général Kyaw Min rolünde
 • Dmitry Nazarov Virgil Nazatchov rolünde
 • François Montagut, Clive Hanson rolünde
 • Beaumont rolünde Anatole Taubman
 • Praptpapol Suwanbang Kadjang rolünde
 • Anna rolünde Weronika Rosati
 • Carlo Brandt Freddy Kaplan rolünde
 • Elizabeth Bennett Pennywinckle rolünde
 • Noom rolünde Leonardo Gillosi
 • John Arnold Thomas Jung rolünde
 • Wolfgang Pissors Attinger rolünde
 • Olivia Jackson Chloe rolünde
 • Sonia Couling Wang rolünde
 • Dan Khongpipat rolünde Sahajak Boonthanakit
 • Philippe Van Kessel Vladimir Podolsky rolünde
 • Teerawat Mulvilai Som Sak rolünde
 • Albay Komsan rolünde Vithaya Pansringarm
 • Saicheer Wongwirot Ko Sin rolünde
 • Charlie Dupont Podolsky'nin Asistanı olarak

Tehlikeli Miras 2 (Largo Winch II) filmi ne zaman çekildi?

Filmin çekimleri 2010 yılının ortalarında başlamış olup 16 şubat 2011'de vizyona girmiştir.

Editör: Serkan Karataş