Dangerous , David Hackl tarafından yönetilen, başrollerinde Scott Eastwood , Tyrese Gibson , Famke Janssen , Kevin Durand ve Mel Gibson'ın yer aldığı 2021 yapımı aksiyon gerilim filmidir. Bugün Star TV' ekranlarına gelecek film ile ilgili detaylar haberimizde...

Tehlikeli (Dangerous) filminin konusu ne?

Psikopat ve eski bir suikastçı olan Dylan Forrester, Dr. Alderwood'un gözetimindeki depresif ilaçlarla içgüdülerini bastırıyor. Kardeşi Sean'ın ani ölümünün ardından barışmak için şartlı tahliyesinden kaçarak ailesine ait bir ada olan Guardian Adası'na gider. Annesi Linda Forrester, gerçek doğası nedeniyle onu küçümsüyor ve onu ayrılmaya teşvik ediyor. Bu arada Ajan Shaughnessy, çok tehlikeli olduğuna inandığı için şartlı tahliyesinden kaçan Dylan'ın izini sürmeye çalışıyor. Guardian Adası'nın Şerifi Şerif McCoy, Dylan'ın aranan bir kaçak olduğunu keşfeder ve onu tutuklayıp adanın sığınağına kilitler.

Tehlikeli (Dangerous) Filminin Konusu Ne Oyuncuları Kim Ne Zaman Çekildi (1)

Cole adında bir tamirci, paralı askerlerden oluşan ekibiyle adaya çıkar ve Şerif McCoy'u öldürür. Jo adında bir otel çalışanı saldırıyı duyar ve kaçmak için Dylan'la iş birliği yaparak onun gitmesine izin verir. Cole'un ekibi eve baskın yaptığında ekibinden biri, ekibi arayıp Dylan'ın kaçtığını bildirdikten sonra Dylan tarafından bayılır

Tehlikeli (Dangerous) Filminin Konusu Ne Oyuncuları Kim Ne Zaman Çekildi (3)

Mürettebat Dylan'ı aramak için evden ayrılır. Dylan eve döner ve ailesinin kendilerini korumasına yardım eder. Dylan, Cole'un mürettebatından ikisini öldürür ve Sean'ın evde Cole'u adaya getiren bir şey sakladığından şüphelenir. Cole, adadaki kimsenin kendisi için önemli olmadığını ve yalnızca adada olanı istediğini iddia ediyor. Dylan ve hayatta kalanlar, Sean'ın hazırladığı gizli bir geçit bulur. Dylan, Sean'ın, orada değerli bir şey olduğuna inanarak adayı satın almak için Cole ile ortaklık kurduğunu fark eder. Aile geçide girer ve 2. Dünya Savaşı sırasında çalınan Yamashita'nın Altınını içeren bir Japon denizaltısını keşfeder .

Tehlikeli (Dangerous) Filminin Konusu Ne Oyuncuları Kim Ne Zaman Çekildi (2)

Cole'un paralı askerleri gizli sığınağı bulur ve çatışma başlar; Massey ve Dylan, denizaltının güverte silahlarından birini kullanarak paralı askerlere karşı savaşıyor . Cole, Linda'yı silah zoruyla tutuyor ve Dylan'ı altını çalmasına yardım etmeye zorluyor. Massey, Cole'u güverte silahıyla vurmaya çalışır ancak Cole onun yerine onu öldürür. Dylan, Cole'u reddeder ve çalmaya çalıştığı altını suya atar. Cole tarafından vurulup yaralanan Ajan Shaughnessy tarafından pusuya düşürülürler. Cole, Linda'yı suya atmaya çalışır ve Linda bir platformda asılı kalır. Dylan, Cole'u bıçaklayarak öldürür ve onu suya atarak annesini kurtarır. Hayatta kalanlar adayı terk eder ve Dylan altının bir kısmını alır. Dylan, bir telefon görüşmesinde Dr. Alderwood'a veda eder ve depresan haplarını okyanusa atar.

Tehlikeli (Dangerous) filminin oyuncuları kim?

Filmin oyuncuları şunlardır:

Koruyucu (The Protector) filminin konusu ne? Oyuncuları kim? Ne zaman çekildi? Koruyucu (The Protector) filminin konusu ne? Oyuncuları kim? Ne zaman çekildi?
 • Scott Eastwood  Dylan “D” Forrester rolünde 
 • Tyrese Gibson  Şerif McCoy rolünde
 • Famke Janssen Ajan Shaughnessy rolünde
 • Kevin Durand  Cole rolünde
 • Mel Gibson Dr. Alderwood rolünde
 • Brendan Fletcher Massey rolünde
 • Ryan Robbins Felix rolünde
 • Brenda Bazinet  Linda Forrester rolünde
 • Leanne Lapp  Susan Forrester rolünde
 • Chad Rook  Blanchard rolünde
 • Brock Morgan  Pike rolünde
 • Destiny Millns  Jo rolünde
 • Atlee Smallman  Freddie Forrester rolünde
 • Jayce Barreiro  Keskin Nişancı rolünde

Tehlikeli (Dangerous) filminin fragmanı

Tehlikeli (Dangerous) filmi ne zaman çekildi?

  Çekimler Kasım 2020'nin sonlarında başladı ve Kamloops ve Okanagan dahil Kanada'nın çeşitli yerlerinde gerçekleşti . Ana çekimler Aralık 2020'de yapıldı ve 23 Aralık'ta sona erdi. 

Kaynak: Haber Merkezi