Orjinal adı ‘’Cash’’ olan Tatlı Para filmi 2010 yılında vizyona giren, gerilim, suç ve komedi filmidir. Filmin yönetmeni Stephen Milburn Anderson, senaristi de aynı zamanda kendisidir. Filmin konusu şöyledir:

Tatlı Para (Cash) Filminin Konusu Nedir?

Bir araba kovalamacasına karışan arabadan bir çanta atılıp Sam Phelan'ın ( Chris Hemsworth ) arabasına düştüğünde , başlangıçta şansına lanet okur. Ancak daha sonra çantanın parayla dolu olduğunu görür. Bavulu evine getirdikten sonra karısı Leslie'yi (Victoria Profeta) parayı kullanmaları gerektiğine ikna eder.

Bu arada Pyke Kubic ( Sean Bean ) hapishanedeki ikiz kardeşi Reese'i (aynı zamanda Bean) ziyaret eder ve ona, polis tarafından kovalanırken arabasından yaklaşık yarım milyon dolarlık bir çanta attığını söyler. Pyke gidip parayı bulmaya karar verir.

Tatlı Para (Cash) Filminin Konusu Nedir Ne Zaman Çekildi Oyuncuları Kim-1

Pyke, Phelans'ı bulduktan sonra parayı geri ister. Yeni bir araba, mobilya ve diğer küçük masrafları aldıktan sonra ellerinde kalan parayı iade ederler. Pyke, Phelan'ların harcadığı parayı kendisine almak için Phelan'ları mağazaları soymaya zorlar, ki onlar da bunu ilk başta isteksizce ama daha sonra daha çok zevk alarak yaparlar. Birkaç gün içinde ondan fazla mağazayı soyduktan sonra hala paraları yetersizdir ve Sam bir banka soymayı teklif eder. Orada, Pyke'nin kendisine verdiği kurşunsuz silahı gardiyanların silahıyla değiştirir ve Leslie, bir mücadele sırasında Pyke'ı ölümcül bir şekilde vurur. Pyke'nin arabası ve cesedi bir hurdalığa gönderilir ve burada bir işçiye arabayı ve cesedi yok etmesi için rüşvet verilir.

Phelanlar parayı yine ellerinde tutuyorlar, ancak çaldıkları her şeyi iade ediyorlar ve soygun sırasında yaralanan insanlara tazminat da ekliyorlar. Parayı arabasından atan Reese, onların haberi olmadan hapishaneden serbest bırakıldı.

Hesaplaşma (Dark Blue) filmin konusu ne? Oyuncuları kim? Hesaplaşma (Dark Blue) filmin konusu ne? Oyuncuları kim?

Tatlı Para Ne Zaman Çekildi?

Tatlı Para (Cash) filmi, 2010 yılında Amerika’da çekilmiştir. Film, Stephen Milburn Anderson tarafından yönetilmiş ve başrollerde Chris Hemsworth, Victoria Profeta ve Sean Bean oynamıştır. Film, gerilim, suç ve komedi türlerinde bir yapım olarak karşımıza çıkmaktadır.

Tatlı Para Oyuncuları Kim?

Tatlı Para (Cash) filminin oyuncuları şunlardır:

  • Sean Bean: Pyke Kubic rolünde, hapisteki soyguncunun psikopat kardeşi.
  • Chris Hemsworth: Sam Phelan rolünde, maddi sıkıntı içindeki genç adam.
  • Victoria Profeta: Leslie Phelan rolünde, Sam’in eşi.
  • Mike Starr: Soygunu gerçekleştirenlerden biri.
  • Glenn Plummer: Glen The Plumber rolünde, Sam ve Leslie’nin tanıdığı bir tesisatçı.
  • Tim Kazurinsky: Chunky Chicken Salesman rolünde, Sam ve Leslie’nin karşılaştığı bir tavuk satıcısı.
  • Paul Sanchez: Soygunu gerçekleştirenlerden biri.

Filmin yönetmeni Stephen Milburn Anderson, senaristi de aynı zamanda kendisidir. Film, 2010 yılında Amerika’da çekilmiştir.

Kaynak: Erdinç Alkan