Survivor All Star 2024'te geçtiğimz günlerde inanılmaz bir an yaşandı. Dokunulmazlığı ve ödülü kazanan Kırmızı Takım Turk and Caicos adasına gitmeye hak kazandı. Ve ödül sırasında Yunus Emre ile Nagihan arasında bir olay yaşandı. Survivor Yunus Emre ve Nagihan olayı nedir? İşte ayrıntılar...

Survivor Yunus Emre ve Nagihan olayı nedir?

Survivor All Star 2024 programının son yayınında Yunus Emre Özden’in karıştığı Jet Ski kazası büyük yankı uyandırdı. Tv8’de gösterilen bölümde, Acun Ilıcalı’nın Kırmızı Takım’a verdiği ödülün ardından yarışmacılar iki günlük bir mola için ayrıldılar. Tatilde, Jet Ski sürerken Yunus Emre ve Nagihan arasında yaşanan talihsiz bir olay sonucu iki Jet Ski de zarar gördü.

Survivor Yunus Emre Ve Nagihan Olayı Nedir Yunus Emre Nagihan'ı Öldürmek Mi Istedi (2)

Ödül oyunu sırasında Yunus Emre, Jet Ski’yi kontrol edemeyerek Nagihan’ın kullandığı araca çarptı ve onu ikiye ayırdı. Nagihan, bu tehlikeli kazadan yara almadan kurtulduktan sonra büyük bir öfke patlaması yaşadı. O anları gözyaşları içinde anlatan Nagihan, “Ömrümde ilk defa ölümle bu kadar yakınlaştığımı hissettim. İnsanların dediği gibi ‘hayatım gözlerimin önünden akıp gitti’ ve ben sadece kızımı düşünebildim. Hala hayatta olduğuma kendimi inandırmaya çalışıyorum” dedi.

Survivor Yunus Emre Ve Nagihan Olayı Nedir Yunus Emre Nagihan'ı Öldürmek Mi Istedi (3)

Yunus Emre'ye ceza

Acun Ilıcalı, Yunus Emre ve Nagihan arasındaki olaylar sebebiyle Kırmızı Takım’ın yarışmacısına ceza uyguladı. Ardı ardına cezalar alan Yunus Emre, nihayet yeni ödül oyunlarından yararlanma fırsatı bulmuştu. Ancak Acun Ilıcalı, Yunus Emre’nin cezasını duyurdu. Artık Yunus Emre, ödül kazanımlarının ardından bu tür araçlardan faydalanamayacak.

Uzun bacaklı sinek ısırır mı? Uzun bacaklı sivrisinek zararlı mı? Uzun bacaklı sinek ısırır mı? Uzun bacaklı sivrisinek zararlı mı?

Kaynak: Haber Merkezi