Survivor AllStar'da Kırmızı Takımda sular durulmuyor. Dokunulmazlık oyunu sırasında tartışmaya başlayan Aleyna Nagihan gerilmesinden sonra Nagihan, Mustafa Kemal ve Nefise biz oynamıyoruz bakalım ne yapacaksanız görücez diyerek oyun alanını terk ettiler. Bunun sonucunda Kırmızı Takım oyuna az kişiyle başlamış oldu. Ve yinede iyi mücadele ederek başa baş bir yarışma ortaya koydular. Oyunun ortalarında oyuna geri dönen Nagihan ve Nefise'de oyuna dahil oldu fakat bu sonucu değiştirmedi ve Mavi Takım kazandı. Konseyde de konuların tekrar gündeme gelmesiyle ortalık karıştı. Peki  Nagihan Karadere diskalifiye mi olacak?  İşte ayrıntılar...

Survivor Nagihan Karadere diskalifiye mi olacak? Son dakika

Survivor AllStar'ın bu akşam yayınlanan konsey bölümünde heyecan dolu dakikalar yaşandı. Aleyna Nagihan arasındaki gerilim sonucu Nagihan Karadere ayağa kalkarak Yunus Emre'nin karşısına geçip bu kıza uyma seni zehirliyor gibi cümleler sarf etti. Aleyna'da önümden çekilirmisin durma önümde şeklinde Nagihana konuştu. Nagihan Aleyna'yı iterek kötü sözler sarf etmeye başladı. Ve Aleyna ve Nagihan konseyden uzaklaştırıldı. Acun Ilıcalı devreye girerek ne yapmak istiyosunuz derdiniz ne diyerek sandalyeyi yere fırlattı. Ve adalarınıza dönün diyerek konsey yarıda kesilmiş oldu. 

Survivor Nagihan Karadere Diskalifiye Mi Olacak Son Dakika (1)

Yeni bölümün fragmanında şok bir gelişme yaşandı. Nagihan Karadere ile Acun Ilıcalı'nın konseyde tek kaldığı ortaya çıktı. Acun Ilıcalı Nagihana seninle aramız iyi böyle kalsın gibi cümleler söylerek izleyicide Nagihan Karadere diskalifiye mi olacak? Sorularını sordurdu. Nagihan Karadere'nin diskalifiye olup olmayacağı henüz belli değilken Acun Ilıcalı'nın Nagihan Karadere'yi bu seferlik affettiğini ancak bir daha böyle bir olay yaşanması sonucu diskalifiye olacağı tahmin ediliyor.

Cüneyt Arkın'ın oynadığı Sevgili Babam filminin konusu nedir? Sevgili Babam filmi nerede çekildi ve oyuncuları kimler? Cüneyt Arkın'ın oynadığı Sevgili Babam filminin konusu nedir? Sevgili Babam filmi nerede çekildi ve oyuncuları kimler?

İşte Acun Ilıcalı'nın çıldırdığı anlar...

Kaynak: Haber Merkezi