Calpol uyku yapar mı? Calpol etkisi kaç saat sürer? Calpol uyku yapar mı? Calpol etkisi kaç saat sürer?

Survivor All Star'da Acun Ilıcalı'nın yayını kaptması gündeme bomba gibi düştü. Vatandaşlar, Survivor All Star iptal mi oluyor? Bitiyor mu? Acun Survivoru iptal mi edecek? İşte detaylar..

Survivor All Star'da Acun Ilıcalı'nın kırmızı takımın kavgası sonrası sandalye fırlatması ve yayını kaptması gündeme bomba gibi düştü. Vatandaşlar, Survivor All Star'ın iptal mi olacağını araştırmaya başladı. Survivor All Star'da dokunulmazlık oyununu kaybeden Kırmızı Takım birbirine düştü. Nagihan, Nefise ve Mustafa Kemal'in birbirine girmesi sonucu olaylara tepkisiz kalmayan Acun Ilıcalı, tabiri caizse açtı ağzını yumdu gözünü.

Acun Ilıcalı yaşananlar sonrası adeta deliye döndü. Konseyde Kırmızı takıma 'Ne istiyorsunuz siz kavga mı kaos mu, hakaretler yetmedi mi yazıklar olsun size diyerek yanında olan sandalyeyi fırlattı. Yaşananlar sonrası buz gibi olan konseyde, Acun Ilıcalı'nın tepkisi sonrası sessizlik oluştu. Acun Ilıcalı yaşanan gelişmelerden sonra yayını kapattı.  Acun Ilıcalı'nın yayını kapattıktan sonra yarışmacılarla konuştuğu ve uyarılarda bulunduğu öngörülüyor. Özellikle, Nagihan ve Mustafa Kemal'i uyaran Acun Ilıcalı Survivor All Starda gerginlik istemediğini belirtti.

Milyonluk projenin yaşanan gerilim sonrası iptal olmayacağı ve yayınlanmaya devam edeceği öğrenildi.

Editör: Haber Merkezi