İlişkide karşınızdaki kişiyi sürekli düşünmek ona karşı duygularınız olduğu anlamına gelmektedir. Fakat kişinin zihninde sürekli düşünceler size zarar verebilir takıntı haline getirebilirisiniz. ''Sürekli birini düşünmek karşılık mıdır?'' Gelin bu tarz sorularınızın cevaplarını beraber yanıtlayalım...

Sürekli birini düşünmek karşılıklı mıdır?

Birini sürekli düşünmek takıntı haline gelebilir. Bu kişinin ona karşı yoğun ilgi ve hislere sahip olduğunu gösteren bir durumdur. Fakat bu durumun karşılıklı olması tartışılır. İnsanlar birine karşı yoğun ilgigördüklerinde veya aşık olduğuklarında karşısındaki kişiyi düşünmeden edemezler. Fakat karşılıklı olup olmadığı, karşınızdaki kişinin size karşı duygu ve düşüncelerine göre değişmektedir. Tabi bununla sınırla kalmamakla birlikte insanlar çeşitli nedenlerden dolayı da birini düşünebilirler.

Genellikle bir kişiyi düşünmek ona karşı pozitif duygular beslediği anlamına gelmektedir. Bu durum kişiden kişiye görede değişebilir. Bazı kişiler olumlu düşünmenin yanı sıra kin tutma güdüsüne sahiptir. Sürekli o kişiyi düşünerek nefret duyan insanlarda var elbet. Peki bunlardan hangisi sizsiniz? 

Genelde bir kişiyi düşünmek ona karşı olumlu duygular, aşk, sevgi barındırdığınız anlamına gelmektedir. Peki karşınızdaki kişi sizi düşünüyor mu? Bu sorunun ccevabını su şekilde anlayabilirsiniz. Eğer karşısızdaki kişi sizi düşünüp düşünmediğini öğrenmek istiyorsanız onun size karşı davranışlarına odaklanmalısınız. Ya da onunla doğrudan iletişime geçmelisiniz ve dürüst olmasını istemelisiniz. Karşınızdaki kişi ile konuşarak bu sorularınızı sormalısınız. O kişiden gelecek yanıtlarla sizi sürekli düşünüp düşünmediğini rahatlıkla anlayabilirsiniz.

Necati ve Saykolar grubu kim? Ünlü şarkıları neler? Necati ve Saykolar grubu kim? Ünlü şarkıları neler?

Birini sürekli düşünmek onun da seni düşündüğü anlamına gelir mi?

Özellikle kızların merak ettiği sorulardan biri de '' Birini sürekli düşünmek onun da seni düşündüğü anlamına gelir mi?'' şeklindedir. Bu sorunun cevabını şu şekilde yanıtlayabiliriz. Karşınızdaki kişiyi sürekli düşünmek ona karşı duygusal anlamda bir bağ olduğu anlamına gelir fakat bu onun sizi düşündüğü anlamına gelmez. Kişiler farklı sebeplerden dolayı birbirini düşünebilirler fakat sürekli olduğu tartışılır bir konudur. '' Birini sürekli düşünmek onun da seni düşündüğü anlamına gelir mi?'' bu ve bunun gibi sorularınızıncevaplarını karşınızda ki kişi ile iletişime geçerek sizi düşünüp düşünmediğini öğrenebilirisiniz. 

Birini sürekli düşünmek takıntı mı?

Evet sıkça merak edilen sorulardan biri de '' birini sürekli düşünmek takıntı mı?''  bu soruya gelecek olursak evet birini sürekli düşünerek o kişi takıntı haline getirirsiniz. Tabi bu kişiden kişiye değişen bir durum olabilir. Birini sürekli düşünmek farklı nedenler içerebilir. Örneğin sağlık sorunu nedeniyle çok düşünmüş olabilirsiniz bunun yanı sıra özlem duygusuda olabilir. Yani kişiden kişiye değişen bir durumdur. Fakat birini birini sürekli düşünmek sizin için rahatsız edici olabilir. Yani sizi olumsuz yönde etkileyebilir.

Eğer bir kişiye aşık değil fakat sürekli düşünüyorsanız bu bir obsesyon ve takıntılı olduğunuz işaretidir. Platonik olarak birini sürekli düşünüyorsanız size hayal kırıklığı veya korku gibi duygulara uğratabilir. Eğer bu düşünceler sizin yaşamınızı, sosyal hayatınızı, arkadaşlık ilişkilerini etkiliyorsa bu konuda yardım almanızı öneririz. 

Şunuda söylemeden geçmeyelim, bir kişiyi sürekli düşünüyorsanız o kişininde sizi sürekli düşündüğü anlamına gelmez.  

Kaynak: Haber merkezi