SuperStep, müşterilerine geniş bir ürün gamı sunarak, spor ayakkabılardan giyime ve aksesuarlara kadar pek çok seçenek sağlar. Küresel markaların en son sneakerlarından, kaliteli tekstil ürünlerine ve çeşitli spor aksesuarlarına kadar, alışveriş severlere kapsamlı bir deneyim sunmayı hedefler.

SuperStep markası Eren Holdinge bağlı çok markalı ayakkabı mağzası zinciridir. Superstep markası 2012 senesinden beri  ACOSTE, CONVERSE, NIKE, VANS, ADIDAS, PUMA, SKECHERS, BIRKENSTOCK, TOMMY HILFIGER, CROCS, GOORIN BROS, NEW BALANCE, NEW ERA, EASTPAK, TIMBERLAND, THE NORTH FACE gibi dünyaca ünlü markaları bir arada satışa sunmaktadır. 

Superstep Orjinal Mi Superstep Güvenilir Mi (1)

Superstep orjinal mi?

Superstep markası adın altında satılan ürünlerin orjinal olup olmadığı konusu merak edilmektedir. Superstep markasından alışveriş yapmak isteyen insanlar ürünlerin orjinaliğinden emin olmak için araştırmaktadırlar. Eren holdinge bağlı olan superstep markası satışını yaptığı bütün ürünler orjinal ve barkodludur.  

Superstep Orjinal Mi Superstep Güvenilir Mi (2)

Superstep güvenilir mi?

Superstep mağzasında satılan ürünler tamamen orjinal ve güvenilirdir.

Superstep mağzasının Türkiye'de toplam 77 şubesi bulunmaktadır. Türkiye'deki mağzalarında bir çok ünlü marka ayakabıların satışlarını gerçekleştirmektedirler. Şubeler haricinde online olarak da satışlarını gerçekleştirmektedirler. Türkiye'deki şubelerinin dışında yurt dışında da bir çok şubesi bulunan superstep markası satışlarını hem şubelerde hemde online olarak yapmaktadır.  

Birinin tinder kullandığını nasıl anlarız? Tinder telefon numarası görünüyor mu? Birinin tinder kullandığını nasıl anlarız? Tinder telefon numarası görünüyor mu?

Superstep Orjinal Mi Superstep Güvenilir Mi (3)

Kaynak: Hatice Zeybek