İster çocuk ister yetişkin olun, Super Mario Bros. Filmi kesinlikle her yaştan insanı heyecanlandırıyor! Sevilen oyun serisinin Mario, Luigi, Peach ve diğer tüm eğlenceli karakterlerinin ekranlarımızda hayat bulmasını görmek için sabırsızlanıyoruz. Hayranlar filmi Netflix'te izlemek için bir süredir bekliyordu ve iyi haber şu ki film sonunda 3 Aralık'ta!

İşte bilmeniz gerekenler.

Fantastik filmde ikonik çeteyi seslendiren yıldızlarla dolu bir oyuncu kadrosu var! Bunlar arasında Mario rolünde Chris Pratt, Prenses Peach rolünde Anya Taylor-Joy, Luigi rolünde Charlie Day, Bowser rolünde Jack Black, Toad rolünde Keegan-Michael Key, Donkey Kong rolünde Seth Rogen, Cranky Kong rolünde Fred Armisen, Kamek rolünde Kevin Michael Richardson yer alıyor. Spike rolünde Sebastian Maniscalco ve Penguen Kralı rolünde Khary Payton yer alıyor.

Eğlenceli bir paskalya yumurtasında oyunlarda hem Mario'yu hem de Luigi'yi seslendiren Charles Martinet de yapımda sesini verecek. Ancak henüz hangi rolde olduğundan emin değiliz! Peki Nintendo dünyasının canlandığını nerede görebilirsiniz? Aşağıda sizin için cevabımız var!

Super Mario Bros. Filmi Aralık ayında Netflix'e geliyor

Peacock'ta birkaç ay gösterime giren film, resmi olarak Netflix'e geliyor 3 Aralık Pazar gece yarısı PT/03:00 ET.

Super Mario Bros. Filmi, özete göre bir su ana hattını onarmak için yeraltında çalışan Brooklyn'li iki tesisatçı olan Mario ve kardeşi Luigi'nin etrafında dönüyor. "Gizemli bir borudan" geçtiklerinde kendilerini "sihirli yeni bir dünyada" bulurlar.

Kemal Sunal'ın oynadığı Sosyete Şaban filminin konusu nedir? Oyuncuları kimler ve film nerede çekildi? Kemal Sunal'ın oynadığı Sosyete Şaban filminin konusu nedir? Oyuncuları kimler ve film nerede çekildi?

Ancak kardeşler ayrılır ve Mario, Luigi'yi bulma görevine çıkar ve bu yardımı Prenses Şeftali ve Kurbağa'dan alır. Yol boyunca kahraman karakter "kendi gücünden yararlanır." Ve eğer tüm bunlar Mario için yeterli değilse, fragman Bowser'ın büyülü dünyayı ele geçirmeyi planladığını ve Peach'in Mantar Krallığı'nı kurtarmaya kararlı olduğunu ortaya koyuyor. Bunu yapmak için herkesin en sevdiği tesisatçıya ihtiyacı olacak!

Super Mario Bros. Filmi Netflix'te ilk kez 3 Aralık 2023 Pazar günü gösterime girecek.

Kaynak: HABER MERKEZİ