Son Tanık filmi, 2012 yılında çekilmiş bir aksiyon-gerilim filmidir. Filmin yönetmeni ise Philipp Stölzl ve Senarist A.E. Amel tarafından kaleme alınmıştır. Filmin konusu şöyledir:

Son Tanık (The Expatriate) Filminin Konusu Nedir?

Eski bir CIA ajanı olan Ben Logan, hayatının en zorlu göreviyle karşı karşıyadır. Uluslararası bir komplonun içine düşmüş ve kızının da dahil olduğu ölüm listesine konmuştur. Logan, geçmişi silinmiş ve düşmanları daha da güçlenmiş bir şekilde mücadele etmek zorundadır. Bu kedi-fare oyununda, Logan'ın tek amacı kızını korumak ve gerçeği ortaya çıkarmaktır.

Yıllarca CIA için çalışmış olan Logan, bu kez yalnızdır ve düşmanları daha güçlüdür. Ancak küçük kızıyla birlikte, avcılarını daha zekice alt etmeye çalışır. Logan, sadece kızını korumakla kalmaz, aynı zamanda karışık örgütler arasındaki gerçeği de gün yüzüne çıkarmaya çalışır.

Hayatını tehlikeye atan bu kaçış, Logan'ın cesaretini, zekasını ve dayanıklılığını sınar. Avcılarından bir adım önde olmak zorunda olan eski CIA ajanı, sadece kendi hayatını değil, aynı zamanda sevdiklerinin hayatını da kurtarmak için mücadele eder. Bu uluslararası komployu çözmek ve adaleti sağlamak için Logan, bilgi, yetenek ve kararlılık dolu bir maceraya atılır.

Son Tanık (The Expatriate) filminin konusu nedir Oyuncuları kimler Nerede ve ne zaman çekildi (1)

Son Tanık Oyuncuları Kimler?

Son Tanık filminin oyuncuları şunlardır:

Aaron Eckhart, eski bir CIA ajanı olan Ben Logan karakterini canlandırıyor.

Ölümsüzler (Immortals) filminin konusu ne? Oyuncuları kim? Ne zaman çekildi? Ölümsüzler (Immortals) filminin konusu ne? Oyuncuları kim? Ne zaman çekildi?

Olga Kurylenko, Ben Logan’ın eski sevgilisi ve CIA ajanı olan Anna Brandt karakterini oynuyor.

Liana Liberato, Ben Logan’ın 15 yaşındaki kızı Amy Logan karakterini üstleniyor.

Nick Alachiotis, Ben Logan’ın arkadaşı ve CIA ajanı olan Walter karakterini sergiliyor.

Simone-Élise Girard, Ben Logan’ın çalıştığı güvenlik şirketinin sahibi olan Nabil karakterini yansıtıyor.

Son Tanık (The Expatriate) filminin konusu nedir Oyuncuları kimler Nerede ve ne zaman çekildi (2)

Son Tanık Nerede Ve Ne Zaman Çekildi?

Son Tanık filmi, 2012 yılında çekilmiş bir aksiyon-gerilim filmidir. Filmin çekimleri, Belçika, Kanada, İngiltere ve ABD’de yapılmıştır. Filmin büyük bir bölümü Antwerp’te, tüm dış çekimler ve tramvay sahneleri ise Brüksel’de gerçekleştirilmiştir.

Kaynak: Erdinç Alkan