Türkiye'nin hem üye hem oy potansiyeli olarak en hızlı büyüyen partisi olan Yeniden Refah Partisi Manisa İl Başkanlığına Mustafa Serhat Orhan atandı.

Mustafa Serhat Orhan, yetki belgesini Genel Merkezde bizzat Genel Başkan Fatih Erbakan'ın elinden aldı. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Serhat Orhan, ''Yeniden Refah Partisi Manisa İl başkanlığı görevini şahsıma emanet eden; Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan’a ve çok değerli Genel Merkez yöneticilerimize teşekkür ederim. Rabbim Manisa’mıza ve ülkemize hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin inşallah'' ifadelerini kullandı.

2004 ile 2014 arasında Turgutlu Belediye Başkanı olan Mustafa Serhat Orhan, ilçeye kazandırdığı hizmetlerle adından çokça söz ettirmişti. 2019 Mahalli İdareler seçimlerinde Büyük Birlik Partisinden Belediye Başkan adayı olan Orhan, 2024 Mahalli İdareler seçimlerinde de AK Parti'den Belediye Başkan aday adayı olmuş ancak, Cumhur İttifakı adayının MHP'den olması üzerine Yeniden Refah Partisi'nden Belediye Başkan Adayı oldu. Serhat Orhan, aldığı 19 bin oy ile seçimi 3. sırada tamamladı.

Manisa'da Siber Operasyon: 24 Şüpheli Gözaltına alındı Manisa'da Siber Operasyon: 24 Şüpheli Gözaltına alındı

Kaynak: Haber Merkezi