Ülkemizde geniş bir kitleye sahip olan ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya, adından söz ettirmeye devam ediyor. Oy kullanmaya forma ile giden güzel oyuncu dikkatleri üzerine çekti. Peki ünlü oyuncu, Serenay Sarıkaya hangi takımı tutuyor? Serenay Sarıkaya Adana Demirsporlu mu? İşte o merak edilen soruların yanıtlarını sizler için araştırdık ve derledik. haberimizin içeriğinde mevcuttur.

Elektrik sayacında hangi rakamlar okunur? Elektrik sayacından fatura nasıl hesaplanır? Elektrik sayacında hangi rakamlar okunur? Elektrik sayacından fatura nasıl hesaplanır?

Serenay Sarıkaya hangi takımı tutuyor? Serenay Sarıkaya Adana Demirsporlu mu?

1 Temmuz 1991 senesinde Ankara'da dünyaya gelen güzel oyuncu, anne ve babasının beraberliklerini ayırması sonucu İstanbul'a taşınmıştır. 

Serenay Sarıkaya ayrıca voleybol ve basketbol geçmişi olan, latin danslarına meraklı biridir. Henüz 15 yaşında iken, Avrupa Gençler Güzellik Yarışması’nda jüri özel ödülünü kazananan oyuncu kariyerine giriş yapmıştır

Liseyi Antalya’da bitiren ancak üniversiteye gitmeyen oyuncu bir çok dizide ve filmde rol almıştır. 1.75 cm boyunda olan ve yengeç burcu olan Sarıkaya, adından ve başarılarından söz ettirmeye devam etmektedir.

Adeta ekranların aranan yüzü olan oyuncu ve model Sarıkaya'nın oy kullanmak için giydiği forma dikkatleri üzerine çekti. 

İstanbul'da 31.03.2024 tarihinde oy kullanan güzel oyuncu, Adana Demirsporlu forması ile oyunu kullanmaya gitti. 

Basın mensupları ile buluşan Sarıkaya, Adana Demirspor forması giymesi ile ilgili şu sözleri söyledi;  "Bunu Aile'de bütün ekibe ismimizin yazılı olduğu şekilde hediye etmişlerdi. İlk defa bugün giydim" ifadelerini kullandı. 

Hangi takımı tuttuğuna daire kesin ve net bir cevabı bulunmamaktadır.

Serenay Sarıkaya oyunu nerde kullandı?

Oyuncu Serenay Sarıkaya, İstanbul Beşiktaş'ta bulunan Tevfik Fikret İlkokulu'nda 1069 numaralı sandıkta oyunu kullandı. 

Oy kullanma işlemi sonrası basın mensuplarına konuşan ünlü oyuncu, "Hayırlısı olsun. Vatandaşlık görevimizi yerine getirdik. İnşallah hepimiz için iyi olan olsun" dedi. Sözlerine şu şekilde devam eden güzel oyuncu:

"İyiyim, keyfim yerinde. Hiçbir dert yok, rahatım. Ufak koşuşturmacalar var. Yazın herhalde çalışmaya başlayacağım. KGKG'nin ikinci sezonuna devam edeceğiz. Onu çekmeye başlayacağız. Onun haricinde yeni bir şey yok şu anda.

Şahmaran'ın da ikinci sezonu çıkacak. KGKG'nin birinci sezonu çıkacak. Avukat Leyla rolünde göreceksiniz beni bu sefer. Ben de bilmiyorum nasıl oldu. Heyecanlıyım, ekip çok tatlı bir ekip. O yüzden neşeli bir şeyin çıktığına inanıyorum." dedi.

Kaynak: Hatice Zeybek