31 Mart yerel seçimlerinde dün ilk defa oyunu kullanan Semih İmamoğlu merak konusu oldu. Ailenin ortanca çocuğu olan Semih İmamoğlu'nun kaç yaşında olduğu hangi okula gittiği araştırılıyor. Semih İmamoğlu ile ilgili merak edilenler haberimizde açıkladık...

Semih İmamoğlu kimdir kaç yaşında? Semih İmamoğlu nerede okuyor?

Ekrem İmamoğlu'nun oğlu Semih İmamoğlu'nun kaç yaşında olduğu merak ediliyor. İmamoğlu ailesinin ortanca çocuğu olan Semih İmamaoğlu 2005 doğumlu olup şuan 19 yaşındadır. Semih İmamoğlu ailesi ile birlikte İstanbul'da yaşamaktadır.

Semih İmamoğlu Kimdir Yaş Yaşında Semih İmamoğlu Nerede OkuyorAnnesi Dilek İmamoğlu, babası Ekrem İmamoğlu ve 2 kardeşi ile yaşamlarını sürdürmektedir. Öğrencilik hayatını devam ettiren Semih İmamoğlu 2019 yılında LGS sınavına girmiştir. Şuan nerede okuduğu hakkında bir bilgi mevcut değildir. 

Erlik kimdir? Youtube Erlik'in gerçek ismi ne? Nereli? Erlik kimdir? Youtube Erlik'in gerçek ismi ne? Nereli?

Semih İmamoğlu Kimdir Yaş Yaşında Semih İmamoğlu Nerede Okuyor (1)Semih İmamoğlu, 31 mart yerel seçimlerinde ilk defa oyunu kullandı. Ekrem İmamoğlu ailesi ile beraber oy kullandıktan sonra basın mensuplarına bazı açıklamalarda bulundu. Ekrem İmamoğlu oğlu hakkında şu sözleri söyledi;

"Semih ilk oyunu kullanıyor. Biraz heyecanlıydı. Sanırım kime oy vereceği konusunda düşünceliydi biraz" diyerek, "Bugün 5 yıllık emeğin helalleşme anı." diyerek şu sözlerle devam etti.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, ailesiyle beraber oy kullandıktan sonra basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Oğlu Semih'in ilk kez oy kullandığını belirten İmamoğlu "Semih ilk oyunu kullanıyor. Biraz heyecanlıydı. Sanırım kime oy vereceği konusunda düşünceliydi biraz" diyerek, "Bugün 5 yıllık emeğin helalleşme anı." ifadelerini kullandı.

"Bugün benim için de önemli bir gün, 5 yıllık emeğin helalleşme anı. Umarım hemşerilerimiz bu helalleşme duygusunu bana yaşatır. Ben kendi adıma elimden gelenin en iyisini yapmayı, bütün çalışma arkadaşlarım ve siyasi yol arkadaşlarımla birlikte en yüksek seviyede İstanbul'umuza eşitlik ilkesi doğrultusunda ayrım yapmadan, partizanlık yapmadan insanların eşit hizmet alma hakkı üzerinde yaptığımı ifade etmek isterim.

Bu koca şehirde üzdüğüm kim varsa özür dilerim. Bu şehrin genç, kadın ve anneleri en iyi şekilde yaşasınlar diye elimizden gelenlerin en iyisini yaptığımıza inanıyoruz. 16 milyon insanımızla bu seçimde çıkan sandık sonucuyla helalleşeceğiz.

Yetki sahibi olmak durumunda inşallah önümüzdeki 5 yılı şehrimize yaşatmaya devam ederiz. Seçimi, il başkanlığımızdan takip edeceğim. Sandıkta görev alan arkadaşlarımızın, kimseni hakkının çiğnenmemesi için süreci en iyi şekilde yönetmelerini, Türkiye demokrasisine yakışır süreç yürüterek son ana kadar sandık başında kalmalarını diliyorum.

Başta YSK olmak üzere tüm herkesin gereken hassasiyeti göstererek, en ufak sorunun yaşanmadığı şekilde sonucun bağlanmasını dilerim. Günümüz güzel olsun yarın sabah Türkiye ve İstanbul'un çok güzel bir bahar sabahına uyanmasını dilerim."ifadelerini kullandı.

Kaynak: Haber merkezi