Bu iddialı açıklamanın ardından, dövüşçü Kaan Kazgan, Savaş Cebeci'ye meydan okudu ve "İstediğin yerde dövüşebiliriz" dedi. Kazgan'ın bu meydan okumasına hızlı bir yanıt veren Cebeci, olayın tansiyonunu yükseltti.

Savaş Cebeci Kaan Kazgan Dövüşü kim kazandı?

Sonunda, iki ünlü isim bir araya geldi ve beklenmedik bir şekilde, Kaan Kazgan, Savaş Cebeci'yi dövüş sırasında kanlar içinde bıraktı.

Ordu Ünye il olacak mı? Beklenen açıklama geldi Ordu Ünye il olacak mı? Beklenen açıklama geldi

Bu olay, sosyal medya platformlarında büyük yankı uyandırdı ve spor dünyasında tartışmaların fitilini ateşledi. Her iki tarafın da tutkulu ve rekabetçi tutumları, takipçiler arasında büyük ilgi gördü. Dövüş sporları ve fitness dünyasının bu iki önemli figürü arasındaki çekişme, yakın gelecekte daha fazla ilginç gelişmelere gebe gibi görünüyor.

KAAN KAZGAN KİMDİR?

Kökeni Sakarya'ya dayanan Kaan Kazgan, sporla tanışma yolculuğuna 9 yaşında kick boks ile adım atmıştır. Ancak kısa bir ara vermiş ve 11 yaşında MMA (Mixed Martial Arts) sporuna tekrar dönerek bu alanda kariyer yapmıştır. Aynı dönemlerde Demir Spor'da serbest güreş genç takımının kaptanlığını üstlenmiştir. 2011 yılından bu yana profesyonel düzeyde dövüş sporlarına katılan Kazgan, aktif bir şekilde ringlerde yer almaktadır.

SAVAŞ CEBECİ KİMDİR?

Uzun yıllardır New York'ta bulunan Savaş Cebeci, kişisel antrenör ve manuel terapist olarak mesleki kariyerine devam etmektedir. Bu süre zarfında, anatomi ve kinesiyoloji konularında ilgili kişilere dersler vererek bilgi birikimini paylaşmaktadır. Ayrıca, Fransızca ve İngilizce dillerini iyi düzeyde bilmektedir.

VİDEO ÖNCESİ

VİDEO