2024 yerel seçimlerinde Sarıgöl'ün yeni belediye başkanı olan Cumhuriyet Halk Partili Tahsin Akdeniz sosyal medya hesaplarından bir açıklama yaptı. Akdeniz açıklamasında yanında olan ve kendisine destek veren Sarıgöl halkına teşekkür etti. 

Akdeniz sözlerine herkesin belediye başkanı olduğunu belirterek devam etti ve kapımız tüm hemşerilerimize açık dedi. 

İşte Tahsin Akdeniz'in açıklamalarının tamamı şu şekilde;

Sevgili Hemşehrilerim;
Güzel ilçemize Belediye Başkanı olmak için aylar önce uzun bir yolculuğa çıktım. Gece gündüz demeden zamanım yettiğince sıkılmadık el girilmedik ev, alınmadık gönül bırakmadım. Yoğun geçen bir süreçti ama sizlerin desteği ve sevgisi sayesinde bir an olsun yorgunluğumu hissetmedim.

Şükürler olsun ki işte o an geldi. Rabbim bizlere bu zaferi nasip etti. Bu zafer bu başarı hepimizin. 

Başta sevgili eşim Ümran Akdeniz'e aileme, İlçe başkanım Nuri Sarı'ya, ilçe yönetimine, kadın kollarına, gençlik kollarına, meclis üyelerime, geçmiş dönem parti başkanlarima, İyilik hareketi ve liderlerine, hiçbir mitingde yalnız bırakmayan gönüllüler ordusuna ve sandıkta destekleyen tüm hemşehrilerime sonsuz teşekkür ediyorum. Haklarınızı helal etmenizi istiyorum.

Bana göstermiş olduğunuz güveni boşa çıkartmayacağım. Bu görevi layığınca dürüstçe, şeffaflıkla , sevgiyle yorumladan, bıkmadan gece gündüz çalışarak yerine getireceğim.

Sarıgöl'de üreticilere feromon teli ve kapsül hatırlatması Sarıgöl'de üreticilere feromon teli ve kapsül hatırlatması

Unvanım belediye başkanı olarak değişse de ben sizlerin abisi, amcası, evladı olarak, emekçi, ekmekçi Tahsin Akdeniz olarak kalmaya devam edeceğim ve sizlere söz verdiğim gibi kimseyi ayrıştırmayacağım hiçbir zümrenin hiçbir kurumun başkanı olmayacağım

Bu saatten sonra; 
Sosyal demokrat belediyecilik anlayışıyla belediyemizin kapıları siz hemşehrilerime sonuna kadar açıktır ve daima açık kalacaktır.
Her şey çok güzel oldu 🤍

Kaynak: Haber Merkezi