"Sarıgöl Sana Kanım Feda" kampanyası devam ediyor! "Sarıgöl Sana Kanım Feda" kampanyası devam ediyor!

Sarıgöl 4 Eylül Stadyumu'nda düzenlenen uçurtma şenliğine okul öğrencileri, veliler ve öğretmenler katıldı. Öğrenciler rengarenk uçurtmalarının velilerle birlikte uçurtmanın mutluluğunu yaşadılar. 
Denizbank Sarıgöl Şubesi'nin, 14 Mayıs Çiftçiler Günü anısına, Mimar Sinan ilkokulu ile birlikte düzenlediği uçurtma şenliği renkli görüntülere sahne oldu. Etkinlik hakkında açıklamada bulunan Okul Aile Birliği Başkanı Betül Tanrıverdi, "Okul olarak Denizbank Sarıgöl Şubesi ile birlikte uçurtma şenliği düzenleme kararı aldık. Oldukça neşeli bir etkinlik yaşadık. Bu şenlik  vesilesi ile birçok veli birbileriyle tanışma imkanı buldu" dedi. 
Sarıgöl Mimar Sinan ilkokulu Müdürü Adem Çelik, etkinliğin Çiftçiler Günü anısına Denizbank ile birlikte yapıldığını belirterek; "Uçurtma şenliğimiz çok güzel oldu. Etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür ederim" dedi.
Öte yandan uçurtma şenliğini izleyen ilçe Milli Eğitim Müdürü Cezmi Yıldırak, bu tür etkinliklerin yapılmasının öğrenci, veli ve öğretmen bütünleşmesine büyük katkıda bulunduğuna dikkat çekerek, ilerleyen günlerde benzer etkinliklerin yapılmasının faydalı olacağını ifade etti. 

Sarıgöl'de Uçurtma Şenliği Heyecanı! (1)

Sarıgöl'de Uçurtma Şenliği Heyecanı! (2)Sarıgöl'de Uçurtma Şenliği Heyecanı! (3)

Kaynak: Haber Merkezi