Eti Bor

Sarıgöl’de Cumhur İttifakı Tek Yürek

Sarıgöl’de Cumhur İttifakı Tek Yürek

10:22:07 | 2019-02-27

Sarıgöl’de Cumhur İttifakı bedeniyle MHP’li Belediye Başkanı Necati Selçuk’a destek veren AK Parti,Milliyetçi Harekat Partisi İlçe yönetimi ile birlikte mahallelerde mitinglerini sürdürüyor. Kızılçukur Mahallesinden sonra,Özpınar Mahallesinde halkla buluşan MHP’li  Sarıgöl Belediye Başkanı Necati Selçuk’un miting çalışmasına Sarıgöl AK Parti İlçe Başkanı Erdoğan Büyükdinç,AK Parti Sarıgöl Kadın Kolları Başkanı Fergül Tatar,Sarıgöl AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Cavit Batuk,MHP Sarıgöl İlçe Başkanı Ahmet Buldanlı,Sarıgöl Ülkü Ocakları Başkanı Hakan Kuruca,partilerin yönetim kurulu üyeleri ve yeni seçilecek belediye meclis üyeleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

’’Biz direniş sembolüyüz.’’

Sarıgöl Belediye Başkanı Necati selçuk,Özpınar Mahallesinde yaptığı konuşmasında’’Biz Bağlıca’da,Tırazlar’da,Çanakçı’da,Çavuşlar’da,Özpınar’da üzümcüyüz,bağcıyız.Bizi ayıranlara inat birleşeceğiz.Biz çakırlı pidenin lezzetti,üzümün tadıyız,biz harmandalıda efeyiz,biz çanakçı çayında türküyüz biz bu memleketin insanı ve motifiyiz.Biz Alemşahlı Asar yaylasında suyun ve bülbülün sesiyiz,Emcelli’de hasretiz, biz genciz,biz gençlerin hizmetkârıyız.Biz işsize ekmek,Biz dudağı kuruyanlara su,gençlerimizin geleceğiz.Biz bu memleketin motifiyiz. Biz bölücüye,haine,yılana,çiyana,hırsıza  karşı direniş sembolüyüz.’’dedi.

Belediye Başkanı Selçuk’un konuşmaları mitingi izleyen vatandaşlar tarafından’’Başkan yanındayız.’’,’’Birlikte el ele’’sloganları ile kesildi.

Miting sonunda AK Parti,MHP İlçe başkanları ile birlikte meclis üyeleri podyuma çıkarak halkı selamladılar.

‘’Durmak yok,çalışmalara devam’’

Sarıgöl’de Cumhur ittifakı ve MHP’li Belediye Başkanı Necati Selçuk,akşamları mahalle mitingleri düzenlerken gündüzleri de ilçedeki esnafları ziyaretlerde bulunuyorlar. Sarıgöl’ün MHP’li Belediye Başkanı Necati Selçuk’’Esnaflarımızla gündüzleri iş yeri ziyaretleri ile sorunları dinliyoruz.Yapılan hizmetleri anlatıyoruz.Yapılacakları da anlatıyoruz. Esnafımızın taleplerini de dinlemekteyiz.’’dedi.

Sarıgöl AK Parti İlçe Başkanı Erdoğan Büyükdinç ise yaptığı açıklamada "Türkiye Yeni Kapı ruhu ile büyük bir uzlaşma, birliktelik, el ele verme, gönül gönüle olmanın yol haritasını oluşturdu. Cumhur İttifakı, büyük güçlü Türkiye için yola çıktı,bu birlikteliği yerel’de de sağladık Cumhur ittifakı adayımız sayın Necati Selçuk, Milliyetçi Hareket Partisi ve Ak parti teşkilatı olarak  birlikte seçim çalışmalarımızı yapıyoruz. İnşallah 31 Mart'ta halkımızın büyük teveccühü ile sandıkta yeni bir demokrasi zaferi yaşanacak. Türkiye yerelde de gücüne güç katacak. Cumhur İttifakımızın adayları büyük bir sorumluluk, hassasiyet, hizmet aşkıyla seçmenlerimizin karşısında. Tek dertleri halkına vatanına hizmettir. Bu aşk, halkımızın büyük desteği ile karşılık bulacaktır” dedi. 
ETİKET :  

Tümü