4 Eylül Pazartesi günü 21.00’de Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleştirilenk “Şimdi 90’lar”konserine tüm halkımız büyük ilgi gösterdi.

4 Eylül, Sarıgöl’ün kurtuluşunun yıldönümü olarak her yıl büyük bir coşkuyla kutlanıyor. Bu özel gün kapsamında bu yıl da birçok etkinlik düzenlendi. Ancak bu yılın en dikkat çeken etkinliği, “Şimdi 90’lar” grubunun verdiği konserdi.

Alaşehirli sunucu Volkan Erel konser öncesi sergilediği performasıyla Sarıgöllüleri coşturdu. 

Sarıgöl 4 Eylül Kurtuluş Gününde 90'lar konseriyle coştu SG 2
Olumsuz hava koşullarının etkili olduğu gün olmasına rağmen, Sarıgöllüler kurtuluş coşkusunu doyasıya yaşamak için bu özel konseri kaçırmadı. Sarıgöllüler, “Şimdi 90’lar” grubunun nostaljik şarkıları eşliğinde hem anılarına yolculuk yaptılar hem de kurtuluşun sevincini bir arada paylaştılar.

İmzalar atıldı çalışmalar başlıyor! Sarıgöl bu projeyle nefes alacak İmzalar atıldı çalışmalar başlıyor! Sarıgöl bu projeyle nefes alacak

Sarıgöl 4 Eylül Kurtuluş Gününde 90'lar konseriyle coştu SG
Bu muhteşem konserin gerçekleşmesi için büyük bir emek sarf eden Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Cengiz Ergün, bu özel günü unutulmaz kılmak adına hemşehrilerine böylesine keyifli bir sürpriz sundu. Konser sonrası yapılan açıklamada, Başkan Selçuk, Başkan Ergün'e duydukları minnettarlık dile getirildi ve “Bu güzel etkinlik için Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün'e ilçem ve halkım adına teşekkürlerimi sunarım.” şeklinde ifadeler kullanıldı.

Sarıgöl’ün kurtuluş gününde yaşanan bu eşsiz atmosfer, Sarıgöllülerin yüzlerindeki tebessümle taçlandı. Etkinliklerin devamında da aynı coşku ve birlik beraberlik ruhunun yaşanacağına inanılıyor.

Sarıgöl 4 Eylül Kurtuluş Gününde 90'lar konseriyle coştu SG 3

Sarıgöl Belediye Başkanı Necati Selçuk 8-9-10 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek olan Sarıgöl Sultaniye Üzüm Festivaline tüm halkımızı davet etti.

Kaynak: Mehmet Pamuk