Ünlü rap sanatçısı Sansar Salvo Lakaplı Ekincan Arslan'ın intihar haber isevenlerinin yüreklerini ağza getirdi. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla 43 çeşit hap içerek intihar teşebbüsünde bulunduğunu açıklayan Sansar Salvo'nun intihar sebebi kız arkadaşı ve ailesiyle yaşadığı sıkıntılar olduğu öğrenildi. Peki, Sansar Salvo'nun sevgilisi kim? Ekincan Arslan'ın kız arkadaşı kim? işte detaylar...

Sema Şimşek kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Sema Şimşek neden gündem oldu? Sema Şimşek ne kazası geçirdi? Sema Şimşek kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Sema Şimşek neden gündem oldu? Sema Şimşek ne kazası geçirdi?

Sansar Salvo'nun sevgilisi kim?

Sansar Salvo lakaplı Ekincan Arslan'ın intihar sebeplerinden biri olarak iddia edilen sevgilisini kim olduğu vatandaşlar tarafından merak ediliyor.

Evli olmadığı bilinen Sansar Salvo'nun sevgilisinin kim olduğu bilinmiyor. Bu gizemli şahsiyete yönelik sanatçının intihar açıklamasındaki sözleri şu şekilde;

“Ben geçen çarşamba 43 tane ilaç çeşitli antipsikotik ve antibiyotiklerle özel bir kriz nedeniyle intihar etmişim. Adam kız arkadaşıma telefon etmiyor WhatsApp’tan mesaj atıyor dakikası bitmesin diye Taksim ilk yardımda. Ne yapacaksın ben hayatıma yine son versen zaten 2 etti. Evleri mi alacaksın?” ifadelerini kullandı.

Sansar Salvo bu cümlede kimsenin bilmediği sevgilisi için,  kız arkadaşının kendisine ilgi göstermediğini ve sadece WhatsApp’tan mesaj attığını söylüyor. Sanatçı kız arkadaşının onun ölümünden sonra evlerini almak istemisni ima ediyor. Bu cümleler, sanatçının çok üzgün, kızgın ve umutsuz olduğunu anlaşılıyor. 

 Önerilen içerik: Sansar Salvo neden intihar etti? Sansar Salvo kimdir?