Televizyon sektörünün genç yeteneği olan Samet Kulak'ın hayatını kaybetmesi bir çok insanı derdinden etkiledi. Beklenmedik bir şekilde aramızdan ayrılan Kulak'ın ölümü medya sektörüne bomba gibi düştü. Ani bir şekilde aramızdan ayrılan genç kameraman Samet Kulak neden öldü? Samet Kulak kimdir? İşte detaylar.....

Samet Kulak neden öldü?

Televizyon sektöründe başarılı bir kameraman olan Samet Kulak'ın, neden öldüğü bir çok insan tarafından merak edilmektedir. Birçok insanın merak ettiği bu sorunun cevabını Samet Kulak'ın arkadaşı olan Fatih Demirkol açıkladı.

Samet Kulak aniden geçirdiği kalp krizi nedeniyle aramızdan ayrıldı. Samet Kulak'ın ani ölümü birçok insanı şok etti. Henüz 30 yaşında olan Samet Kulak mesleğine olan tutkusu  ile bilinmekteydi.

Samet Kulak Neden Öldü Samet Kulak Kimdir (4)

 Samet kulak'ın ölümünden sonra Kulak'ın ailesine birçok yerden baş sağlığı mesajları geldi. Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Kulak ailesine ve yakınlarına baş sağlığı dilediğini söyledi.

“Haber Global Spor Servisi Kameramanı Samet Kulak’ın hayatını kaybettiğini üzüntüyle öğrendim. Genç yaşta hayatını kaybeden Samet Kulak’a Allah’tan rahmet, ailesine, yakınlarına ve basın camiasına başsağlığı diliyorum

İletişim Bakanı Fahrettin Altun, Samet Kulak'ın ölümü hakkında şunları söyledi.

Haber Global spor servisi kameramanı, gazeteci kardeşimiz Samet Kulak’ın vefat haberini üzüntüyle öğrendim.

Samet Kulak kimdir?

Haber global merkezi ve medya sektörününde başarılı bir kameran olan Samet Kulak'ın, şok edici ölümünden sonra birçok insan Samet Kulak'ın kim olduğunu araştırmaya başladı.

Samet Kulak 1994 yılında dünyaya gelmiş ve 30 yaşında vefat etmiştir.  Genç yaşta hayata veda eden Kulak, mesleğine tutku ile bağlı olan bir kamermandı.

Sürekli birini düşünmek karşılıklı mıdır? Birini sürekli düşünmek onun da seni düşündüğü anlamına gelir mi? Sürekli birini düşünmek karşılıklı mıdır? Birini sürekli düşünmek onun da seni düşündüğü anlamına gelir mi?

Samet Kulak Neden Öldü Samet Kulak Kimdir (3)

Mesleğini aşkla yaptığı bilinen Samet Kulak, işini adeta titizlikle yapıyordu.  Spor kameramanlığı yapan Kulak, sahadaki her anı özenle ve en ince ayrıntısına  çeken bir kameramandı.

Mesleğine olan tutkusunun yanında  çok iyi bir insan olarak bilinirdi. Ailesi ve etrafında ki insanlar onu  çok sevecen ve etrafına neşe saçan bir insan olarak tanımlamaktadır.

Kaynak: Haber merkezi