Manisa Büyükşehir Belediyesi, Salihli Belediyesi’ne kilit parke taşı desteği sağlayacak. Bu amaçla iki belediye arasında bir protokol imzalandı. Protokole göre, Salihli’nin mahallelerinde 60 bin metrekare parke taşı döşenecek.

Manisa’da Sağanak Yağışın Ardından Büyükşehir ve MASKİ Ekipleri Devrede Manisa’da Sağanak Yağışın Ardından Büyükşehir ve MASKİ Ekipleri Devrede

Manisa Büyükşehir Belediyesi, ilçe belediyelerine kilit parke taşı sağlamaya devam ediyor. Salihli Belediyesi’ne ilk etapta 60 bin metrekare parke taşı verilecek. Bunun için Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda arasında bir protokol imzalandı. Böylece Salihli’nin mahalleleri parke taşıyla yenilenecek. Protokolün hayırlı olmasını dileyen Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, “2014’ten beri Büyükşehir Belediyesi ile çıkmış olduğumuz yolda Salihli’yi değiştirme adına çok büyük mesafeler kat ettik. Allah razı olsun. Bu çalışmalarımız devam ediyor. Bundan sonra da etmeye devam edecek. Cengiz Başkanımıza ve tüm ekibine teşekkür ediyorum” dedi.

Ergün, bu çalışmaların en kısa sürede başlayacağını ve ara vermeden devam edeceğini belirtti. 

Kaynak: Haber Merkezi