Haluk Bilginer’in başrolünde oynadığı şahsiyet dizisi 2018 yılında Puhu TV’de yayınlanmıştı. Dizide oyunculuğunda söz ettiren Bilginer, izleyicide unutulmaz izler bırakmıştı. Şahsiyet dizisi genel bir tanımla şunu konu almaktadır. Dizide Alzheimer hastası Agâh Beyoğlu’nun seri katil olmasını ve polis Nevra Elmas’ın onu yakalamaya çalışmasını konu alır. Şahsiyet dizisi Türkiye’de ve uluslararası alanda büyük bir beğeni toplamıştır. Ayrıca şahsiyet dizisi Haluk Bilginer’e Uluslararası Emmy Ödülü kazandırmıştır.

Şahsiyet 2. Sezon Konusu Ne?

Şahsiyet 2. sezon ne zaman yayınlanacak Şahsiyet 2. sezon oyuncu kadrosu (1)

Başrolünde Haluk Bilginer’in yer aldığı polisiye-drama “Şahsiyet”, 5 yıl aradan sonra ikinci sezonuyla geri dönüyor. Şahsiyet’in 10 bölümlük ikinci sezonunun GAİN'de yaınlanacak.

Şahsiyet dizisinin 2. Sezonu ise; "Siz hiç ölümden döndünüz mü? Ben döndüm... Ama nereye döndüm?" notuyla duyuruldu. 10 bölümlük ikinci sezonda, Bilginer'in canlandırdığı Agah Beyoğlu'nun kızıyla ilişkisi üzerine yoğunlaşacak. Yani dizinin ikinci sezonunda Agah Beyoğlu'nun Avustralya’dan dönen kızı Zuhal Beyoğlu’nun iç dünyasını anlatıyor.

Uzman (The Specialist) filminin konusu ne? Oyuncuları kim? Ne zaman çekildi? Uzman (The Specialist) filminin konusu ne? Oyuncuları kim? Ne zaman çekildi?

Şahsiyet 2. Sezon Oyuncu Kadrosu?

Şahsiyet dizisinin 2. Sezon oyuncularını merak ediyorsunuz. Şahsiyet dizisi yeni sezonundan ilk fragman yayınlandı. İkinci sezona bomba gibi hazırlanan dizinin ekibine yeni oyuncular katıldı. Bu defa dizide Agâh Beyoğlu’nun kızı Zuhal Beyoğlu’nun hikayesini anlatacaktır.

Bu defa Şahsiyet dizisinin ilk sezonunda yer alan Cansu Dere, Metin Akdülger, Şebnem Bozoklu ve Hüseyin Avni Danyal gibi isimlerin yanı sıra, yeni sezonda İlker Aksum, Nergis Öztürk, Erdal Özyağcılar ve Recep Usta gibi oyuncular da kadroya dahil olmuştur.

Şahsiyet’in 2. sezon oyuncu kadrosu:

  • Haluk Bilginer: Agah Beyoğlu rolünde
  • Şebnem Bozoklu: Zuhal Beyoğlu rolünde
  • İlker Aksum: Cemil rolünde
  • Nergis Öztürk: Nihal rolünde
  • Erdal Özyağcılar: Hüseyin rolünde
  • Recep Usta: Kemal rolünde
  • Cansu Dere: Nevra Elmas rolünde

Şahsiyet 2. sezon ne zaman yayınlanacak Şahsiyet 2. sezon oyuncu kadrosu (2)

Şahsiyet 2. Sezon Nerede Çekildi?

Şahsiyet dizisinin 2. Sezon çekimleri İstanbul ve Bursa’da gerçekleşmiştir. Bursa’da gerçekleştirilen çekimler ise Gölyazı kasabasında yapılmıştır. Gölyazı ise, Ulubat gölü kıyısındaki yarımadası ile ünlü turistik bir yerdir. İstanbul’da gerçekleştirilen çekimler ise mükemmel manzaraları ile dizide görsel zengiliğe katkı sağlamıştır.

Şahsiyet 2. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Birçok izleyici tarafından şahsiyet dizisi 2. Sezon ne zaman sorusunu merak edilmektedir. Şahsiyet 2. Sezon GAİN platformunda yayınlanacak ve toplamda 10 bölğmden oluşacaktır. Dizinin yeni sezonu ise 13 Kasın 2023’te GAİN’de izleyici ile buluşacak.

Şahsiyet Dizisinin 2. Sezonu  İlk Fragman

Kaynak: Enes Kocatürk