Ruhun Duymaz, Fox tv'nin sevilen dizilerinden biri olmayı başarırken dizinin oyuncuları, hem oyunculuk performansları hem de giyim tarzlarıyla hayranlarının beğenisini kazanmakta. Sevenleri tarafından mercek altına alınan oyuncuların kıyafetleri araştırılıyorken bizde sizler için haberimizde paylaşmak istedik.İşte Ruhun Duymaz Dizisi Oyuncuları Kıyafetleri ve Markaları...

Ruhun Duymaz Dizisi konusu nedir?

Ruhun Duymaz Dizisi Oyuncuları Kıyafetleri ve Markaları (1)

Onur Karasu (Şükrü Özyıldız), genç yaşta istihbarat teşkilatında daire başkanı olmuş ve ülkenin en büyük kuyumcu şirketinin sahibi Civan Koral (Tuğrul Tülek)'ın peşine düşmüştür. Civan, kuyumculuk işini kirli işlerine örtü olarak kullanmakta ve bir suç örgütünün Türkiye’deki lideridir.

Onur, Civan’ın evindeki kasada yaptığı suçların kanıtlarını sakladığından şüphelenmektedir. Bu yüzden Civan’ın kardeşi Hilal (Aslı Sümen) ile yakınlaşır ve ona evlenme teklif eder. Amacı, nişan günü kasayı açıp Civan’ı yakalamaktır.

Ancak planını bozan bir kişi vardır: Hilal’in en yakın arkadaşı Ece (Burcu Özberk). Ece, Onur’un gerçek niyetini ortaya çıkarmak isterken, Onur tarafından fark edilir. Onur ve Ece, birbirlerine tamamen zıt iki karakterdir ve istemeyerek de olsa birlikte çalışmak zorunda kalırlar.

Ruhun Duymaz Dizisi  oyuncuları kimlerdir?

Ruhun Duymaz, O3 Medya yapımı romantik komedi türünde bir dizidir. Dizinin yönetmen koltuğunda Aytaç Çiçek, senaryosunda ise Ayşe Üner Kutlu oturmaktadır. Dizinin başrol oyuncuları Burcu Özberk ve Şükrü Özyıldız’dır. Dizinin ilk bölümü 24 Temmuz 2023’te FOX ekranlarında izleyiciyle buluşmuştur.

Dizinin oyuncu kadrosu ve karakterleri şöyledir:

Burcu Özberk - Ece Çetinel: Hilal’in en yakın arkadaşı, Onur’un gerçek niyetini ortaya çıkarmaya çalışan bir gazeteci

Şükrü Özyıldız - Onur Karasu: Genç ve başarılı bir istihbarat ajanı, Civan’ın kardeşi Hilal ile evlenme planı yapan bir casus

Tuğrul Tülek - Civan Koral: Ülkenin en büyük kuyumcu şirketinin sahibi, kirli işlerine örtü olarak kullandığı bir suç örgütünün lideri

Aslı Sümen - Hilal Koral: Civan’ın kardeşi

Şehsuvar Aktaş - Müfit: Onur’un istihbarat teşkilatındaki arkadaşı ve yardımcısı

Zuhal Gencer - Handan Koral: Civan ve Hilal’in annesi

Ülkü Duru - Ayla: Ece’nin büyükannesi

Ruhun Duymaz Dizisi Oyuncuları Kıyafetleri ve Markaları

Dizinin oyuncuları, hem oyunculuk performansları hem de giyim stilleriyle dikkat çekmektedir. Dizide rol alan oyuncuların giydikleri kıyafetler ve markaları şöyle sıralanabilir:

Burcu Özberk (Ece): Dizide Onur’un gerçek niyetini ortaya çıkarmak için uğraşan bir gazeteci olan Ece’yi canlandırmaktadır. Ece, renkli ve modern bir giyim tarzına sahiptir. Ece’nin tercih ettiği kıyafetler ve markalar şunlardır:

 • Jacquemus marka bluz ve Coperni marka etek

 • Vakkorama marka bluz

 • Forever 21 marka bluz ve Brunello Cucınellı marka pantolon

 • Beauty Omelette marka elbise

 • Pull and Bear marka elbise

 • Maison Ju marka yeşil elbise

Şükrü Özyıldız (Onur): Dizide genç ve başarılı bir istihbarat ajanı olan Onur’u oynamaktadır. Onur, Civan’ın kardeşi Hilal ile nişanlanarak onu yakalamaya çalışan bir casusdur. Onur, şık ve sportif bir giyim tarzına sahiptir. Onur’un seçtiği kıyafetler ve markalar şunlardır:

 • Zara marka gömlek ve pantolon

 • Tommy Hilfiger marka ceket ve pantolon

 • Massimo Dutti marka gömlek ve pantolon

 • Hugo Boss marka takım elbise

Aslı Sümen (Hilal): Dizide Civan’ın kardeşi ve Onur’un evlenme teklifini kabul eden bir kuyumcu olan Hilal’i oynamaktadır. Hilal, zarif ve sofistike bir giyim tarzına sahiptir. Hilal’in giydikleri kıyafetler ve markalar şunlardır:

GALATASARAY NEDEN VE NASIL KAZANDI? GALATASARAY NEDEN VE NASIL KAZANDI?
 • Mango marka elbise

 • Zara marka elbise

 • H&M marka elbise

 • Bershka marka elbise

Ruhun Duymaz Dizisi Burcu Özberk (Ece) karakterinin kombini...

Ruhun Duymaz ece nin kombinleri

Ruhun Duymaz ece nin kombinleri (1)

Ruhun Duymaz Dizisi Şükrü Özyıldız (Onur) karakterinin kombini...

Ruhun Duymaz ece nin kombinleri (2)

Ruhun Duymaz ece nin kombinleri (3)

Ruhun Duymaz Dizisi Aslı Sümen (Hilal)  karakterinin kombini...

Ruhun Duymaz Dizisi Aslı Sümen (Hilal)  karakterinin kombini...

Ruhun Duymaz Dizisi Aslı Sümen (Hilal)  karakterinin kombini... (1)

Kaynak: Hatice Zeybek