Şahan Gökbakar, Recep İvedik karakteriyle izlenme rekorları kırmaya ve hayranlarını ekrana kilitlemeye devam ediyor. Milyonlarca kişi tarafından sevilerek izlenen Recep İvedik serisi, son filmiyle büyük bir heyecanla bekleniyor. Bu yeni filmde ise dikkat çeken karakterlerden biri Avukat Büşra Altın oldu. Peki, Avukat Büşra Altın karakterini canlandıran Öznur Serçeler kimdir? Kaç yaşında? İşte bu soruların cevapları.

Arda Güler’in özlemi nihayet sona erdi Arda Güler’in özlemi nihayet sona erdi

Öznur Serçeler Kimdir?

Recep İvedik 7 filminde Avukat Büşra Altın karakterine hayat veren Öznur Serçeler, 10 Ekim 1987 tarihinde Kayseri'de doğdu. Sanat dünyasına adım atmış bir yetenek olarak, 2001 yılında Mersin Üniversitesi Konservatuvarı'nda Turkol Çankaya ile başladı. Ardından müzik eğitimine 2003 yılında Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi'nde devam etti. 2007 yılında Dünya Gençlik Orkestrası projesine katılarak Berlin, Kasel ve Bodrum gibi şehirlerde konserler verdi.

2007 yılında, Öznur Serçeler Elite Model Look yarışmasına katıldı ve bu deneyim ona büyük bir farkındalık kazandırdı. Aynı yıl, Dünya Gençlik Orkestrası'nın projesinde de yer aldı. Oyunculuk kariyerine adım atmış ve Dolunay dizisindeki Fatoş karakterini başarıyla canlandırmıştır. Ayrıca Karışık Kaset filminde Sarp Apak ile birlikte rol almıştır.

2014 yılında, Aşkın Kanunu adlı projede profesyonel oyunculuk yeteneklerini sergileyerek adından sıkça söz ettirdi. Öznur Serçeler, 2015 yılında fotoğrafçı ve kurgucu Yiğit Güven ile nikah masasına oturdu. Mahsun Kırmızıgül'ün yönetmenlik koltuğunda oturduğu Hayat Devam Ediyor adlı dram dizisinde Mina Seferidis karakterine hayat verdi. Öznur Serçeler, 2018-2019 yıllarında ise TV dizisi Erkenci Kuş'ta Leyla karakterini başarıyla canlandırdı.