Piazza Avm Zara mağazasının kapanması, Türkiye’deki perakende sektörünü etkileyen önemli bir gelişmedir. Bu mağaza, Akhisar’ın en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan Piazza Avm’nin en popüler markalarından biriydi. Mağazanın kapanma nedeni, korona virüs salgını mı, yoksa kira sözleşmesinin yenilenmemesi mi? Bu yazımızda Piazza Avm Zara kapandı mı? Piazza Zara neden kapandı? gibi soruların cevaplarını vermeye çalışacağız.

Piazza Avm Zara kapandı mı? Piazza Zara neden kapandı? İşte cevaplar...

Piazza Avm Zara kapandı mı Piazza Zara neden kapandı 1

Piazza Avm Zara ne zaman açıldı?

Piazza Avm Zara mağazasının ilk ne zaman açıldığını kesin olarak bilinmiyor, ancak Maltepe Piazza Avm 2014 yılında açıldığı için Zara mağazasının da aynı yıl içinde açılması olası. Bu bir tahminden ibarettir. Bu konu hakkında kesin bir bilgi yoktur.

Gözyaşları içinde açıkladı! Dilan Polat o hastalığa yakalandı! Sevenleri şok oldu işte Dilan Polat'ın hastalığı Gözyaşları içinde açıkladı! Dilan Polat o hastalığa yakalandı! Sevenleri şok oldu işte Dilan Polat'ın hastalığı

Piazza Avm Zara kapandı mı?

Evet, Piazza Avm Zara mağazası kapandı.

Piazza Zara neden kapandı?

Piazza Avm Zara mağazasının kapanma nedeni kesin olarak bilinmemektedir. Ancak, kapanmasının iki olası sebebi vardır:

  • Birincisi, korona virüs salgını nedeniyle mağazanın geçici olarak kapatılmasıdır. Bu, Türkiye’deki pek çok AVM ve perakende devinin aldığı bir önlemdir.
  • İkincisi, mağazanın kira sözleşmesinin sona ermesi ve yenilenmemesi nedeniyle kapatılmasıdır. Bu, bazı kaynaklara göre iddia edilmektedir. Bu durumda, mağaza başka bir yere taşınabilir veya tamamen kapanabilir.
Kaynak: Hatice Zeybek