Pazar günü için plan yapan vatandaşlar Manisa'da hava durumunun nasıl olacağını merak ediyor.  Meteoroloji'den alınan bilgiye göre yarın (4 Şubat Pazar) Manisa'da havanın açık ve az bulutlu olması bekleniyor. Kent genelinde en düşük hava sıcaklığının 4 derece en yüksek hava sıcaklığının ise 14 derece olacak.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre; Ülkemizin kuzey kesimlerinin parçalı ve yer yer çok bulutlu, Batı Karadeniz'in iç kesimleri, Orta Karadeniz kıyıları, Doğu Karadeniz, Doğu Anadolu,(Malatya, Elazığ, Tunceli, Iğdır haric), Güneydoğu Anadolu (Adıyaman hariç) ile Sakarya, Bilecik, Antalya ve Hatay çevrelerinin yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

Yağışların kıyılarda yağmur ve sağanak, İç kesimlerde karla karışık yağmur ve kar şeklinde olması bekleniyor. İç ve doğu bölgelerde pus ve yer yer sis ile birlikte buzlanma ve don olayı bekleniyor. Doğu Karadeniz'in iç kesimleri ile Doğu Anadolu'nun kuzey ve doğusunda çığ tehlikesi bulunmaktadır.

HAVA SICAKLIĞI: Hava sıcaklıklarının önemli bir değişiklik olmayacağı, mevsim normalleri civarında seyredeceği tahmin ediliyor.

RÜZGAR: Genellikle güney ve batılı yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette esmesi bekleniyor.

4 yılda bir denk gelen 29 Şubat tarihinin ilk bebekleri dünyaya geldi 4 yılda bir denk gelen 29 Şubat tarihinin ilk bebekleri dünyaya geldi

UYARILAR

Güncel Meteorolojik Uyarı Bulunmamaktadır.

Meteoroloji'den alınan bilgiye göre yarın (4 Şubat Pazar) Manisa'da havanın açık ve az bulutlu olması bekleniyor. 

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre Manisa için 5 günlük hava durumu tahmini: Bugün için Manisa hava durumu Parçalı Bulutlu, sıcaklık 12°. Yarın için Manisa hava durumu Az Bulutlu, sıcaklık 14°. 5 Şubat 2024 Pazartesi Manisa hava durumu Az Bulutlu, sıcaklık 18°. 6 Şubat 2024 Salı Manisa hava durumu Az Bulutlu, sıcaklık 19°. 7 Şubat 2024 Çarşamba Manisa hava durumu Parçalı Bulutlu, sıcaklık 21°.

Kaynak: Haber Merkezi