Pomerdoge, POMD tokenleriyle kripto piyasasında yer edinmeye çalışan bir blok zinciri platformudur. POMD tokenleri, Pomerdoge platformunda sunulan çeşitli hizmetler için kullanılabilir. Bu hizmetler arasında, Pomergame ve Pomerplace bulunmaktadır.

Pomergame, dünyanın dört bir yanından oyuncuların birbirleriyle bağlantı kurup rekabet edebilecekleri bir P2E oyunudur. Oyuncular, Pomergame’de oynayarak POMD tokenleri kazanabilir ve bunları oyun içi varlıklar satın almak veya başka oyuncularla takas etmek için kullanabilirler. Pomergame, eğlenceli ve heyecan verici bir oyun deneyimi sunmayı amaçlamaktadır.

Pomerplace, oyuncuların, yatırımcıların ve platform kullanıcılarının oyun varlıklarını kâr amacıyla alıp satabilecekleri bir pazardır. Pomerplace, güvenli ve emniyetli bir platform olmak için SolidProof ve Cyberscope tarafından denetlenmiştir. Ayrıca, token’ın likiditesi ömür boyu kilitli kalacağı belirtiliyor.

Pomerdoge POMD’nin yerel tokeni şu anda ön satışta kullanıcılarla buluşuyor. Bu tokena sahip olan kullanıcılar, platformun gelirinden pay alacak, özel NFT koleksiyonuna erişebilecek ve diğer ayrıcalıklardan yararlanabileceklerdir.

Blockchain oyun endüstrisi, 2022 verilerine göre 4,6 milyar dolar değerine ulaşmıştı. Önümüzdeki yıllarda ise piyasa değerinin 10 milyar doları geçeceği düşünülüyor.

Samsun'un en pahalı ve ucuz ilçesi hangisi? Samsun'un en pahalı ve ucuz ilçesi hangisi?

Pomerdoge platformuna katılmak uzun vadede yüksek yatırım getirisi sunabilir. Sağlam projelere erken yatırım yapmanın önemi bilinmektedir. Pomerdoge, kripto piyasasında yeni bir soluk olmayı hedeflemektedir.

Uyarı: Yayınlarımız Bilgilendirme Amaçlıdır. DYOR!

Kaynak: Mehmet Pamuk