One Piece'nin heyecan dolu geçen 1092. bölümü ardından 1093. bölüm merak konusu oldu. One Piece 1093 ne zaman çıkacak? gibi sorularınızın cevaplarını haberimizde açıkladık...

One Piece 1093 ne zaman çıkacak?

One Piece’in 1093. bölümü, popüler bir manga ve anime serisidir. Bu bölümde, ışık gücü kullanan bir Denizci olan Kizaru’ya karşı savaşan ana karakter Luffy’yi görüyoruz. Aynı zamanda, Luffy’nin dostları da Vegapunk tarafından yaratılan yapay insanlar Pacifista’lara karşı koyuyor. 

One Piece 1093 Ne Zaman Çıkacak (2)

Crunchyroll’da 10 Şubat 2024 tarihinde yayınlanacak olan One Piece 1093 bölümünde, Law ile Blackbeard arasındaki nefes kesen mücadeleye tanık olacağız. Fakat bu bölümden önce, 4 Şubat 2024 tarihinde Law’ın hikayesine odaklanan bir özel bölüm yayınlanacak. One Piece severler olarak, bu bölümleri gözden kaçırmayın.

One Piece son bölümde neler oldu?

Luffy, Kizaru ile savaşırken Gear Fourth: Snakeman formuna girdi ve ona King Cobra isimli güçlü bir darbe indirdi. Vegapunk, Sanji ve Atlas, Fabiriophase’e vardılar ve onu aktif etmek için hazırlık yaptılar.

Zoro, Lucci’ye kılıçla saldırmaya devam etti ve ona Asura: Ichibugin isimli keskin bir hamle yaptı.

One Piece 1093 Ne Zaman Çıkacak (1)

Bonney, Denizcileri atlatmak için yaşını değiştirdi ve bir çocukmuş gibi davranarak onları aldattı. Gorosei’nin bir üyesi olan Saint Jaygarcia, Saturn’un devreye girdiğini fark etti ve onunla bağlantı kurmaya çalıştı.

One Piece karakterleri 

One Piece, Eiichiro Oda’nın yarattığı ve One Piece adlı manga ve anime serisinde yer verdiği kurgusal karakterlerdir. Bu karakterler, insanlar, devler, deniz adamları, balık adamlar, gökyüzü insanları, minksler ve diğer fantastik yaratıklar gibi çeşitli türlerden oluşmaktadır.

One Piece 1093 Ne Zaman Çıkacak

Ayrıca, bazı karakterler Şeytan Meyveleri’ni yiyerek doğaüstü güçlere kavuşmuşlardır. One Piece karakterleri içinde en önemlileri, Hasır Şapka Korsanları adlı bir ekibe katılan ana karakterlerdir. 

En iyi hurma hangisi? En pahalı en ucuz hurma çeşitleri En iyi hurma hangisi? En pahalı en ucuz hurma çeşitleri

Bu karakterler şu şekildedir;

  • Monkey D. Luffy: Serinin ana karakteri ve Hasır Şapka Korsanları’nın lideridir. Gomu Gomu no Mi isimli Şeytan Meyvesi’ni yediği için vücudu lastik gibi uzayıp kısalabilmektedir. Hayali, Korsanlar Kralı olup, efsanevi hazine One Piece’i ele geçirmektir.
  • Roronoa Zoro: Hasır Şapka Korsanları’nın kılıç sanatçısı ve Luffy’nin en güvendiği arkadaşıdır. Üç kılıç kullanarak düşmanlarını alt eder. Hayali, dünyanın en iyi kılıç ustası olmaktır.
  • Nami: Hasır Şapka Korsanları’nın yön bulucusu ve soyguncusudur. Harita yapma ve hava durumu konusunda bilgilidir. Clima-Tact isimli bir silahla hava olaylarını yönetebilir. Hayali, dünyanın tüm haritasını çıkarmaktır.
  • Usopp: Hasır Şapka Korsanları’nın nişancısı ve icatçısıdır. Sapan, bilye, bomba ve diğer buluşlarını kullanarak dövüşür. Yalan söylemeyi ve korkmayı sever, ama arkadaşları için yürekli olur. Hayali, cesur bir savaşçı olmaktır.
  • Sanji: Hasır Şapka Korsanları’nın pişiricisi ve savaşçısıdır. Sadece ayaklarını kullanarak düşmanlarına tekme savurur. Kadınlara karşı zaafı vardır ve onlara hiçbir zaman zarar vermez. Hayali, All Blue isimli efsanevi bir denizi keşfetmektir.
  • Tony Tony Chopper: Hasır Şapka Korsanları’nın hekimi ve sevimli maskotudur. Hito Hito no Mi isimli Şeytan Meyvesi’ni yediği için insan şekline bürünebilen bir ren geyiğidir. Rumble Ball isimli bir ilaçla farklı formlara girebilir. Hayali, dünyanın en iyi hekimi olmaktır.
  • Nico Robin: Hasır Şapka Korsanları’nın tarihçisi ve katilidir. Hana Hana no Mi isimli Şeytan Meyvesi’ni yediği için vücudunun herhangi bir bölümünü dilediği yere çıkartabilir. Poneglyph isimli eski yazıları okuyabilen tek insandır. Hayali, dünyanın geçmişini aydınlatmaktır.
  • Franky: Hasır Şapka Korsanları’nın gemi yapıcısı ve siborgudur. Vücudunun büyük bölümünü metal parçalarla değiştirmiş ve kendine çeşitli silahlar ve araçlar katmıştır. Cola içtiğinde enerji toplar. Hayali, rüya gemisi Thousand Sunny’yi dünyanın ucuna kadar sürmektir.
  • Brook: Hasır Şapka Korsanları’nda hem müzikçi hem de kılıç ustası olarak görev yapar. Yediği Yomi Yomi no Mi sayesinde ölümünden sonra ruhu bedenine geri gelir. Fakat, bedeni iskelet haline gelmiştir. Kemikle ilgili espriler yapmaktan hoşlanır. En büyük hayali, ölen mürettebat arkadaşları anısına bir şarkı söyleyebilmektir. 
Kaynak: Haber Merkezi