Basın İlan Kurumu'ndan Sektöre Yön Veren Yeni Kararlar Basın İlan Kurumu'ndan Sektöre Yön Veren Yeni Kararlar

Dünyanın çeşitli yerlerinde vatandaşları önce hareketleriyle kışkırtan sonra da dans eden fenomen Noel Robinson'un hayatı ve biyografisi araştırılıyor. İşte detaylar...

 Noel Robinson kimdir?

Sosyal medyada tanınan isimlerden biri haline gelen Noel Robinson kimdir nereli kaç yaşında, gibi soruların cevabı araştırılıyor. Noel Robinson, bir sosyal medya yıldızıdır ve dansıyla dünyanın her yerinde insanları coşturur. Instagram’da Noelgoescrazy kullanıcı adıyla 8 milyonun üzerinde hayranı vardır. Aynı zamanda Adidas markasının temsilcisi ve bir dansçıdır. 

Noelgoescrazy Noel Robinson Kimdir Nereli Kaç Yaşında (3)

Noel Robinson Türkiye'de

CZN Burak ve Yasin Cengiz gibi ünlü isimlerle birlikte video çeken yıldız, Galata Kulesi ve Eminönü gibi mekanlarda da kamera karşısına geçti. Robinson kendisini seyreden birine yüzüne üfleyerek şaka yapmak istedi. Ancak adam bunu anlamadı ve fenomenin boynuna yapıştı. Robinson, kendisini tanıtmak için saçlarını gösterip dans etmeye devam etti. Adam da video kaydedildiğini görünce gülümseyerek fenomeni izlemeye başladı.

Noelgoescrazy Noel Robinson Kimdir Nereli Kaç Yaşında (2)

Fenomeni iterek tepki gösterdi

Eminönü’nde video çekmek için gelen Robinson, İstanbul’un farklı yerlerini de gezdi. Yaşlı bir satıcının standından izni olmadan malzeme alan fenomen dansa kalktı. Satıcı fenomene kızarak itip uzaklaştırmak istedi.

Noelgoescrazy Noel Robinson Kimdir Nereli Kaç Yaşında (1)

Kaynak: Haber Merkezi