Sosyal medya platformlarında sıkça rastladığımız isimlerden biri gelen Nisa Hakan Özkan'ın kim olduğu sorgulanıyor. Youtube'de 700 bini geçkin takipçisi bulunan Nisan Hakan Özkan kimdir nerelidir kaç yaşındadır?  Gibi soruların detayları haberimizde...

Nisan Hakan Özkan kimdir?

Nisan Hakan Özkan Youtube içerik üreticisi aynı zamanda sosyal medya fenomenidir. İstanbul'da lise eğitimini tamamlamıştır. Üniversite için Kocaeli Üniversitesi İnşaat Mühendisliği’ni seçmiştir. Çeşitli dergilerde yazar ve çizer olarak çalışmıştır. Uykusuz dergisinin karikatüristi olan Nisan Hakan, Para Tuzağı, Gırgır, Uykusuz, Hortlak gibi dergilerde de çizimler yapmıştır. Ayrıca Karikatürler ve Topşik adlı kitapların da yazarıdır.

Nisan Hakan Özkan kimdir nerelidir kaç yaşındadır? Nisan Hakan Özkan nerede yaşıyor?

Kemik, Para Tuzağı, Gırgır, Uykusuz, Hortlak gibi ünlü mizah dergilerinde karikatür çizen Nisan Hakan Özkan, aynı zamanda Güldür Güldür, İnsanlar Alemi, Mihrap Yerinde, 5’er Beşer, Alemin Kıralı, Yerden Yüksek ve Dedemin Dolabı gibi TV’nin popüler yapımlarının senaryolarını yazdı. 2015’te Öğrenci İşleri adlı filmde kamera karşısına geçti.

Nisan Hakan Özkan Kimdir Nerelidir Kaç Yaşındadır Nisan Hakan Özkan Nerede Yaşıyor (1)

Nisan Hakan Özkan’ın Karikatürler ve Tosik adlı kitapları da var. Eşi Seda Özkan ile birlikte Eva adında bir kızları var. Sosyal medya paylaşımlarını hem Youtube hem de İnstagram üzerinden yapmaktadır.

Nisan Hakan Özkan kaç  yaşında?

1990 doğumlu olan Nisan Hakan Özkan 34 yaşındadır.

Nisan Hakan Özkan aslen nereli?

Nisan Hakan Özkan aslen İstanbullu'dur.

Manisalı yazar Esen Yel kimdir? Esen Yel kitapları Manisalı yazar Esen Yel kimdir? Esen Yel kitapları

Nisan Hakan Özkan nerede yaşıyor?

İstanbul’da hem pahalı hem de zor bir hayat sürdükleri için ve aradıkları evi bulamadıkları için, çocuklarıyla birlikte daha iyi yaşayabilecekleri bir yere gitmek istemişler ve Seda’nın önerisi üzerine Adana’ya yerleşmişlerdir.

Nisan Hakan Özkan son Youtube video

Kaynak: Muhabir- Hatice Zeybek