Amazon’un popüler filmi “Culpa Mía”nın yıldızı Nicole Wallace, İspanyol bir aktris, model ve sosyal medya etkileyicisidir.

Nicole Wallace kimdir? Nicole Wallace kaç yaşında? Nicole Wallace nereli? İşte cevaplar...

Nicole Wallace kimdir?

Nicole Wallace Kimdir Kaç Yaşında Nereli 2

Amazon’un popüler filmi “Culpa Mía”nın yıldızı Nicole Wallace, İspanyol bir aktris, model ve sosyal medya etkileyicisidir. 22 Mart 2002’de Madrid, İspanya’da doğmuştur. Yaşı 2023 itibarıyla 21’dir. Skam España, Culpa mía gibi TV dizilerinde rol almıştır. Ayrıca dört kısa filmde ve dört TV dizisinde daha başrol ve yardımcı rollerde yer almıştır. Yıllık geliri 700.000 dolar ve net değeri 3 milyon dolar olarak tahmin edilmektedir.

Nicole Wallace kaç yaşında?

Nicole Wallace, 22 Mart 2002’de doğmuştur. 21 yaşındadır.

Nicole Wallace nereli?

Nicole Wallace, Madrid, İspanya’da doğmuştur.

Nicole Wallace boy?

Nicole Wallace'ın boyu bazı kaynaklara göre, boyu 1,57 cm, başka bir kaynağa göre ise, boyu 1,65 cm'dir.

Nicole Wallace kilo?

Nicole Wallace'ın kilosu 54 kg'dir.

Nicole Wallace hangi filmlerde ve dizilerde oynadı?

Nicole Wallace Kimdir Kaç Yaşında Nereli 4

Rol aldığı filmlerden ve dizilerden bazıları şunlardır:

  • Skam España
  • Vera
  • Culpa mía

Gabriel Guevara neden tutuklandı Gabriel Guevara kimdir 2

Nicole Wallace ve Gabriel Guevara sevgili mi?

Gabriel Guevara ve Nicole

Hayal Köseoğlu kimdir? Kaç yaşında? Nereli? Hayal Köseoğlu kimdir? Kaç yaşında? Nereli?

Gabriel Guevara ve Nicole Wallace, TikTok’ta milyonlarca takipçisi olan iki fenomen ve oyuncudur. Sevgili olup olmadıkları ise merak konusudur. Ancak bu konuda net bir cevap vermek zor. Çünkü ikisi de ilişkileri hakkında resmi bir açıklama yapmadılar. Sadece birlikte çektikleri videolarda samimi görüntüler sergilediler. Bu da hayranlarının onları sevgili olarak görmesine neden oldu. Fakat bu videoların sadece arkadaşlık veya iş ilişkisi içinde yapıldığı da mümkündür.

Gabriel Guevara ve Nicole Wallace, Skam España adlı dizide birlikte rol almışlardır. Bu dizide, Gabriel Guevara, Alejandro “Alejandro” Calva karakterini, Nicole Wallace ise Nora Grace karakterini canlandırmıştır. Dizide, Alejandro ve Nora arasında bir aşk ilişkisi gelişmiştir. Bu yüzden, bazı izleyiciler ve takipçiler, Gabriel Guevara ve Nicole Wallace’ın gerçek hayatta da sevgili olabileceklerini düşünmüşlerdir.

Sonuç olarak, Gabriel Guevara ve Nicole Wallace’ın sevgili mi sorusuna kesin bir yanıt vermek mümkün değil. İkili arasındaki ilişkinin ne olduğunu ancak kendileri bilebilir. Belki de ilerleyen zamanlarda bu konuda bir açıklama yapacaklardır.

Nicole Wallace Instagram

Nicole Wallace Kimdir Kaç Yaşında Nereli 1

@itsnicolewallace

Kaynak: Hatice Zeybek