Manisa'nın en iyi kahvaltı mekanları Manisa'nın en iyi kahvaltı mekanları

ATV ekranlarının sevilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert nerede çekiliyor? Müge Anlı'nın yeni stüdyosu nerede? tüm merak edilen soru ve cevaplar haberin devamında...

Müge Anlı kimdir?

Müge Anlı, 19 Aralık 1973’te İstanbul’da doğan Türk sunucu ve gazetecidir. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun olan Anlı, yüksek lisansını ise Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde hukuk üzerine yapmıştır. Televizyon hayatına ilk olarak magazin alanında başlayan Anlı, Kanal D ve atv gibi kanallarda çeşitli programlar sunmuştur. En bilinen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert’tir.

Müge Anlı, özel hayatında 2008 yılında gazeteci Burhan Akdağ’dan boşanmış, bu evlilikten bir kızı olmuştur. 2022 yılında ise İstanbul Emniyeti Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evlenmiştir. Sunuculuğunun yanı sıra gazetecilik de yapan Anlı, uzun yıllar Vatan Gazetesi’nin magazin müdürlüğünü üstlenmiştir. Ayrıca, dört kez Altın Kelebek Ödülü’nün sahibi olmuştur.

Müge Anlı nerede çekiliyor? Müge Anlı'nın yeni stüdyosu nerede?

Müge Anlı ile Tatlı Sert, Müge Anlı’nın hem sunucu hem de proje tasarımcısı olduğu bir televizyon programıdır. Programda kaybolan, öldürülen veya ayrılan insanların hikayeleri anlatılır ve çözüme kavuşturulmaya çalışılır. Programda Müge Anlı’ya avukat Rahmi Özkan ve Adli Tıp Uzmanı Şevki Sözen de destek vermektedir. Program 16 yıldır (16 sezon) aralıksız olarak atv’de yayınlanmaktadır ve Türkiye’nin en çok izlenen gündüz kuşağı programıdır. Program birçok Altın Kelebek Ödülü’ne layık görülmüştür.  Müge Anlı'nın programı İstanbul'un Bahçelievler ilçesinde bulunan ATV stüdyolarında çekiliyor.

Kaynak: Haber-Hatice Zeybek