Müge Anlı ile Tatlı Sert programında araştırılan Yusuf Kavuk'un kaybında önemli gelişmeler yaşanıyor. Alaçatı'da aşçılık yapan ve Bursa'da kaybolan Yusuf Kavuk'un nerede olduğu sırrını korurken canlı yayında konuşan tanıklar cinayet şüphesini artırdı. Yusuf'u son gören kişi olan Arsen Bey tehdit mesajları aldığını ileri sürerken bir başka tanık şüphelerin odağındaki Harun Ateş'in iş yerine kanlı kıyafetlerle geldiğini belirtti. İşte detaylar...

Müge Anlı Derya Altun kim? Nereli? 

Derya Altun, 1985 yılında Bursa’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Bursa’da tamamladı. Üniversite eğitimi için İzmir’e gitti ve Ege Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği Bölümü’nden mezun oldu.

Müge Anlı Derya Altun kim Nereli Yusuf Kavuk cinayetinde son durum (3)

Derya Altun, 2010 yılında Alaçatı’da tanıştığı Mehmet Altun ile dünya evine girdi. Çiftin bir kız çocuğu var. Derya Altun, evli olduğu dönemde Alaçatı’da bir otelde çalıştı. Burada tanıştığı Yusuf Kavuk ile arkadaşlık kurdu. Derya Altun, 2021 yılında eşi Mehmet Altun’dan boşandı. Boşanma sebebi olarak ise Yusuf Kavuk ile ilişkisi olduğu iddia edildi.

Yusuf Kavuk cinayetinde son durum

Müge Anlı'ya konuşan Harun Ateş'in "Yusuf'un 4 milyon TL'si vardı. Güzellik salonuma ortak olacaktı." söyleminin ardından olay daha da karmaşık hale gelirken, gizli bir tanığın söylemleri akıllara cinayeti getirdi.

Önce Marmara sonra Ege şimdide Akdeniz | Denizlerdeki depremler neye işaret? Önce Marmara sonra Ege şimdide Akdeniz | Denizlerdeki depremler neye işaret?

Müge Anlı Derya Altun kim Nereli Yusuf Kavuk cinayetinde son durum (4)

Yayına bağlanan gizli tanık, Harun Ateş'in Kurban Bayramı'nda güzellik merkezine kanlı kıyafetlerle geldiğini belirttti.

Harun Ateş'in çalışanlarına “Babam kurban kestirdi, o yüzden üstüm başım kanlı” dediğini belirten tanık, Harun Ateş tekrardan baş şüpheli hale getirdi

Müge Anlı Derya Altun kim Nereli Yusuf Kavuk cinayetinde son durum (5)

Gizli tanık, Harun Ateş'in o gün renginin sapsarı olduğunu, elinin ayağının titrediğini, asla iş yerine kanlı halde gelecek bir adam olmadığını, bu olaydan sonra Harun’un kapalı alanlarda kalamadığını, ofisinde duramadığını, elinin ayağının titrediğini, gözaltı morlukları olduğunu, uyumadığını, güvenlik kameralarının çalıştığını, izlenirse bu görüntülere ulaşılabileceğini söyledi.

Müge Anlı Derya Altun kim Nereli Yusuf Kavuk cinayetinde son durum (6)

Söz konusu iddiaları duyan Harun Ateş bu konuda sessizliğini korurken, Kavuk'un kardeşleri, “Artık ne bekliyorsunuz. Kardeşimizin cenazesini bulamayacağız” dediler.

Kaynak: Haber-Hatice Zeybek