Nostalji Kraliçesi Muazzez Ersoy, Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Kurtuluş Günleri Konseri’nde Akhisarlılarla buluştu.

Manisa Futbol Kulübü, Sakaryaspor maçı için biletleri satışa çıkardı Manisa Futbol Kulübü, Sakaryaspor maçı için biletleri satışa çıkardı

Muazzez Ersoy, Kurtuluş Günleri Konseri’nde Akhisarlılarla buluştu. Sağanak yağışa rağmen konser alanını dolduran vatandaşlar, sanatçının şarkılarına coşkuyla eşlik etti. Konserde Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Akhisar Belediyesi yöneticileri de hazır bulundu. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını Akhisar halkına ileten Aksoy, Kurtuluş Günleri kapsamında tüm ilçelerde konserler düzenlediklerini söyledi ve iyi eğlenceler diledi. Aksoy’un ardından konuşan Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, “Öncelikle sizleri böyle güzel bir organizasyonda bizlerle buluşturduğu için Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e çok teşekkür ediyorum. Manisa Büyükşehir Belediyesi ile hizmet ve işbirliği belediyeciliği gerçekleştiriyoruz. Bu bakımdan da Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin tüm çalışanlarına emekçilerine teşekkür ediyorum. Hepinize iyi eğlenceler diliyorum” diye konuştu. Konuşmaların ardından Muazzez Ersoy’a hediye takdimi yapıldı. Gecenin anısına fotoğraf çekilmesinin ardından Nostalji Kraliçesi Muazzez Ersoy, şarkılarını alanı dolduran Akhisarlılarla birlikte söyledi.

Kaynak: Haber Merkezi