Modern Family dizisinde üç çocuk babası Phil Dunphy karakterine hayat veren Ty Burrell, öldü iddiaları ile gündeme geldi. Modern Family'nin Phil Dunphy'si Ty Burrell'in öldüğüne dair iddiaları alevlendiren husus ise bir fotoğraf karesi oldu. işte haberin ayrıntıları...

Modern Family Phil öldü mü?

2020 yılında final yapma kararı alan Modern Family'nin oyuncuları, 3 yıl sonra ilk kez bir araya geldi. Dizinin önemli isimlerinden olan Phil Dunphy'e can veren Ty Burrell'ın bu toplantıda yer almaması dikkat çekti. Dizideki baba Phil Dunphy'nin fotoğrafını ellerinde tutan oyuncular, çekildikleri fotoğrafı sosyal medya üzerinden paylaştı.

Modern Family Phil öldü mü (1)

Bu paylaşımın ardından pek çok takipçi, Phil Dunphy karakterine hayat veren Ty Burrell'ın hayatta olup olmadığını merak etti.  Hayatta olan Ty Burrell'ın buluşmaya neden katılmadığı ise henüz bilinmezliğini koruyor.

Ty Burrel'in hayatı ve kariyeri

Kış uykusuna yatamadı sinirini mezardan çıkardı Kış uykusuna yatamadı sinirini mezardan çıkardı

Ty Burrell, 1967 yılında Illinois’de doğdu. Northwestern Üniversitesi’nde tiyatro eğitimi aldı. Mezun olduktan sonra, çeşitli tiyatro oyunlarında ve televizyon dizilerinde rol aldı.

Modern Family Phil öldü mü (2)

2009 yılında, Modern Family dizisinde Phil Dunphy karakterini canlandırmaya başladı. Bu rol, Burrell’ın kariyerinde dönüm noktası oldu. Dizinin başarısıyla birlikte, Burrell dünya çapında tanınan bir oyuncu haline geldi.Modern Family dizisi, 2020 yılında final yaptı. Burrell, dizinin finalinden sonra, birçok film ve televizyon dizisinde rol almıştır.

Kaynak: Haber-Hatice Zeybek