Kim Milyoner Olmak İster’de 200 bin TL değerindeki soru ve yanıtı ilgi çekiyor. İşte Milyoner’in sorusu ve yanıtı: 2018 yılında İngiltere’de bir sokakta donarak hayatını kaybeden oyuncu, Teletubbies isimli televizyon programında hangi karakteri oynamıştır? İşte 19 Kasım 2023 Pazar günü Kim Milyoner Olmak İster’in 200 bin liralık yarışma sorusu ve cevabı.

Kim milyoner olmak ister sorusu ve cevabı merak konusu. Türkiye’nin en popüler yarışması Kim Milyoner Olmak İster’de heyecan zirvede. ATV Ekranlarında yayınlanan yarışmanın sorusu araştırılıyor. Kim Milyoner Olmak İster sorusu.

Kim Milyoner Olmak İster Beril  Çavuş Kimdir?

Beril Çavuş, 18 yaşında bir Diş hekimi öğrencisidir. İstanbul’un Ataşehir ilçesinde oturmaktadır. Boş zamanlarında voleybol oynamayı sever.

Jackie Chan öldü mü yaşıyor mu? Jackie Chan'in gerçek ismi nedir? Jackie Chan öldü mü yaşıyor mu? Jackie Chan'in gerçek ismi nedir?

Kim Milyoner Olmak İster Sorusu ve Cevabı Milyoner’in sorusu ve cevabı: Milyoner: 2018 yılında İngiltere’de bir caddede donarak hayatını kaybeden oyuncu, Teletubbies isimli televizyon programında hangi karakteri oynamıştır? İşte cevap

A- Tinyk Winky

B-Dipsy

C- Laa- Laa

D- Po

Doğru Cevap : A