ATV ekrnalarında yayınlanan ve Türkiye'nin en çok kazandıran yarışması olan Kim Milyone Olmak ister? bilgi yarışmasında heyecan dorukta.

1 Milyonluk soruyu doğru cevaplayarak  yeni milyoner olan 24 yaşındaki yarışmacı Rabia Birsen Güvercin'in kim olduğu ve hayat hikayesi merak ediliyor.

Rabia Birsen Güvercin kimdir?

Biyolog Rabia Birsen Güvercin, Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında 1 milyon TL’lik soruya ulaşan 24 yaşındaki başarılı bir yarışmacıdır. Konya doğumlu olan Rabia, şu anda Ankara’da yaşamakta ve izcilikle ilgilenmektedir. Babasının kasaplık yaptığı Kurban Bayramı’nda kıyma makinesine kolunu kaptırması sonucu biyonik bir kol takılmıştır. Rabia, bu talihsiz olaya rağmen hayatın güzelliklerini görmekten vazgeçmemiştir. Katıldığı Kim Milyoner Olmak ister Yarışmasındaki başarsı ile Türkiyenin gündemine oturan Rabia Birsen yarışmada 400 bin TL’lik  para ödülünü geçerek 1 milyonluk soruya ulaştı.  Milyoner'in 10 Eylül Pazar günü yayınlanaan  yeni bölümünde 1 Milyonluk soru görüp doğru cevap verenRabi Birsen Güvercin'in yeni milyoner oldu.

Van'ın en pahalı ve ucuz ilçesi hangisi? Van'ın en pahalı ve ucuz ilçesi hangisi?