Kim Milyoner Olmak İster'de işte 5 milyonlukluk soru ve cevabı: Milyoner sorusu ve cevabı: Ilki Sinop inceburunla Hatay'ın en güneyi arasına 2 Iğdır'ın en doğusu ile Gökçeada'nın en batı ucu arasında olmak üzere 2 adet Kuş uçuşu çizgi çekilecek olsa bu iki çizgi nerede kesişirdi? 12 Kasım 2023 Pazar günü Kim Milyoner Olmak Eyüp İşler'e sorulan 5 milyonluk liralık yarışma sorusu ve cevabı. 

Kim milyoner olmak ister sorsu ve cevabı merak ediliyor. Türkiye'nin en çok izlenen yarışması Kim Milyoner Olmak İster'de heyecan dorukta. ATV Ekranlarında yayınlanan yarışmanın cevabı aranıyor. Kim Milyoner Olmak İster sorunun cevabı. 

Milyoner Eyüp İşler Kimdir?

Boğaziçi Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümü’nde okuyan Eyül İşler, Erzurum doğumlu ve Bitlis büyümelidir. Yarışmaya katıldığında baraj sorusuna kadar bir sırrını gizlemiştir. Bu sırrı, arkadaşı Edip Demir yanına gelince ortaya çıkmıştır. Edip Demir, “Eyüp çok mütevazıdır, bahsetmiyor ama üniversite sınavında ilk 100’e giremediği için iki defa daha denemiştir. Nihayetinde 49. sırada yer almıştır” demiştir.

Türkiye Haritası-1

Türkan Şoray'ın Günah Bende Mi filminin konusu ne? Oyuncuları kim? Ne zaman çekildi? Türkan Şoray'ın Günah Bende Mi filminin konusu ne? Oyuncuları kim? Ne zaman çekildi?

Kim Milyoner Olmak İster Sorusu ve Cevabı

Milyoner sorusu ve cevabı:  Ilki Sinop inceburunla Hatay'ın en güneyi arasına 2 Iğdır'ın en doğusu ile Gökçeada'nın en batı ucu arasında olmak üzere 2 adet Kuş uçuşu çizgi çekilecek olsa bu iki çizgi nerede kesişirdi

A- Çorum
B- Yozgat
C- Sivas
D- Tokat

Doğru Cevap: A- Çorum